Poniedziałek, 27 Maja, 2024

‘Jeśli Israel chce poczekać, nie ma problemu. Jeśli nie, to…’ – Błachowicz o terminie walki z Adesanyą

Jan Błachowicz podaje rundę i sposób, w jaki pokona Adesanyę [WIDEO]
Fot. Israel Adesanya / Jan Błachowicz
Opublikowane 5 listopada 2020, 11:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Israel Adesanya / Jan Błachowicz
Fot. Israel Adesanya / Jan Błachowicz

Kilka dni temu prezydent UFC Dana White’a oficjalnie ogłosił, że w pierwszej obronie pasa, Jan Błachowicz zmierzy się z Israelem Adesanyą.

Obaj zawodnicy są jak najbardziej zainteresowani pojedynkiem, jednak na ten moment nie doszli oni do porozumienia ws., terminu kolejnego starcia. Mistrz kategorii średniej chce wrócić do walczyć już w lutym, natomiast Cieszyński Książę już po zdobyciu pasa oświadczył, że marzec jest idealnym terminem i szybciej do oktagonu nie wróci.

Pytali mnie o to po mojej walce w Abu Zabi. Już na drugi dzień po walce. Powiedziałem im, że nie ma dla mnie problemu, ale nie teraz. W marcu mogę walczyć z kimkolwiek. Żaden problem. Nie mogę walczyć wcześniej niż w marcu. To był wtedy problem dla mojego rywala. Jeśli Israel chce poczekać, nie ma problemu. Jeśli nie, to musi walczyć z kimś innym – powiedział Błachowicz w rozmowie z dziennikarzami ESPN [Transkrypcja lowking.pl].

Sytuacja w Polsce nie jest teraz najlepsza. Nie wiemy, co stanie się jutro, pojutrze. Póki co normalnie trenujemy, ale nikt nie wie, co przygotował dla nas nasz rząd. Ludzie zaczęli wychodzić na ulice. Zobaczymy, co stanie się potem – tłumaczył Cieszyński Książę.

Mistrz UFC zapewnił, że do walki dojdzie w marcu lub później – Widziałem wywiad z Daną Whitem, więc moje menadżerka wysłała wiadomość do UFC, pisząc, że możemy zrobić tę walkę, ale w marcu. Nie wcześniej, bo czekam na dziecko. A do tego dochodzi sytuacja w Polsce. Nikt nie wie, co się wydarzy. Odpowiedzieli, że ok, rozumieją. I od tego czasu nie rozmawialiśmy więcej. Może jutro albo pojutrze wrócimy do rozmowy z UFC.

Inne podejście do ustelnia terminu walki ma Israel Adesanya, który rozmawiał z Arielem Helwanim.

Nic nie jest jeszcze ustalone, więc… Ale… Jestem dobry w perswazji – powiedział.

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO