Niesamowity gol w Bundeslidze! Będzie nominacja do nagrody Puskása? [WIDEO]

Opublikowane 8 listopada 2020, 20:32
przez Kuba Olas
0
0

Niezwykła bramka padła w meczu 7. kolejki Bundesligi Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach. Valentino Lazaro pokazał w 93. minucie “scorpion kick”. Internet przedstawia tego gola, jako jednego z faworytów do Nagrody Puskasa FIFA.

Do niezwykłego trafienia doszło podczas meczu sąsiadów w tabeli, Bayer Leverkusen podejmował w domu uczestnika Ligi Mistrzów, Borussie Mönchengladbach. Łącznie w meczu padło aż siedem bramek! Spotkanie skończyło się wynikiem 4:3 dla Leverkusen. Wydarzeniem meczu był ostatni gol pojedynku – Valentino Lazaro wykonał “strzał skorpiona”, uderzył piętką w powierzu piłkę, która była za nim.

24-letni Lazaro przebywa obecnie w Borussi na wypożyczeniu z Interu Mediolan. Do włoskiego teamu dołączył z Herty Berlin w lipcu 2019 za 22 miliony euro. Poprzedni sezon zawodnik spędził na wypożyczeniu w Newcastle United. W tym sezonie Austriak rozegrał tylko 52 minuty, a gol w dzisiejszym spotkaniu jest jego jedynym.