Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Daniel Cormier chciał walczyć z Błachowiczem – ‘Myślałem o tym z 15 minut i…’

Fot. Jan Błachowicz / Daniel Cormier
Opublikowane 10 listopada 2020, 11:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Jan Błachowicz / Daniel Cormier
Fot. Jan Błachowicz / Daniel Cormier

Jan Błachowicz na gali UFC 253 pokonał Dominicka Reyesa i zdobył mistrzowski pas dywizji półciężkiej. Niedługo później rozpoczął się jego medialny konflikt z Danielem Cormierem.

Były mistrz kategorii półciężkiej i ciężkiej odszedł na emeryturę w sierpniu tego roku. Amerykanin po wygranej Cieszyńskiego Księcia umniejszał zwycięstwo Polaka i krytykował go.

Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań, a Jan Błachowicz rzucił wyzwanie Cormierowi i wspomniał, że nauczy go szacunku. DC nie był jednak zbyt chętny do powrotu z emerytury i zmienił swoje podejście do Błachowicza.

W rozmowie z portalem MMA Fightning Cormier zdradził, że przez krótką chwilę myślał o powrocie.

Kiedy Błachowicz napisał “nie chcesz mi okazywać szacunku, to złaź z kanapy i chodź walczyć” pomyślałem, że podejmę wyzwanie. Będę z nim walczył i to skończę, wtedy będę mógł odejść. To trwało z 15 minut i zdałem sobie sprawę, że to bez sensu – powiedział DC. 

– Zastanawiałem się nad tym z 15 minut, a później pomyślałem “Wiesz co? Jest ok” – powiedział roześmiany Cormier i dodał – Zacząłem myśleć o zbijani wagi i wszystkim innym. Tak, myślę, że jest mi teraz dobrze.

Źródło: MMA Fightning

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO