Wtorek, 21 Maja, 2024

Khabib zapowiada powrót !? – ‘Do zobaczenia wkrótce’

Fot. Khabib Nurmagomedov
Opublikowane 25 listopada 2020, 09:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov ostatni raz zawalczył na gali UFC 254 i w walce wieczoru pokonał Justina Gaethje oraz tym samym obronił tytuł mistrza wagi lekkiej.

Niepokonany zawodnik w tym starciu zdobył 29 zwycięstwo, wiele mówiło się, że przejdzie na emeryturę z rekordem 30-0, jednak zawodnik zaskoczył wszystkich kibiców i po starciu ogłosił, że więcej nie wejdzie do oktagonu.

W jego słowa nie wierzy między innymi prezydent UFC Dana White, który jest przekonany, że Khabib potrzebuje jedynie czasu. Jako potwierdzenie swoich słów wskazał to, że podobnie jak w przypadku McGregora, Nurmagomedov będący na emeryturze poddał się antydopingowym testom USADY.

Nie wiedziałem, że był testowany. Ale mówiłem wam, że czuję, że on wróci. Myślę, że osiągnie rekord 30-0. Dlaczego mieliby go badać, jeśli nie miałby zamiaru walczyć? Naprawdę go nie popycham do tej decyzji. Rozmawialiśmy o tym. Daję mu trochę czasu, niech spędzi trochę czasu z rodziną, wypocznie na wakacjach. Nie ma pośpiechu – powiedział szef UFC po wpisie Khabiba, który pojawił się na Twitterze.

Tym razem fighter, który wciąż jest mistrzem wagi lekkiej i nie zwakował pasa, opublikował zdjęcie z face to face, które miało miejsce przed ostatnią jego galą UFC. Zawodnik umieścił również wpis – “Do zobaczenia wkrótce“.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO