Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

GROMDA. Krwawa i brutalna walka na gołe pięści. Don Diego pokonał Łazara. [CAŁA WALKA]

fot. GROMDA
Opublikowane 8 grudnia 2020, 13:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trzecia edycja turnieju walk na gołe pięści zbliża się wielkimi krokami. Jedną z głównych atrakcji kolejnej GROMDY będzie starcie Tomasza „ZADYMY” Gromadzkiego z Rafałem „ŁAZAREM” Łazarkiem, które jest gwarancją niezapomnianej ringowej wojny! Obaj nieustraszeni fighterzy zdążyli już pokazać, że w ringu o wymiarach 4 x 4 metra czują się jak w domu… Gala „GROMDA 3: Krwawy Piątek” z wielkim finałem „TYSON” kontra „DON DIEGO” o 100 tysięcy złotych głównej nagrody już 11 grudnia!

Popularny Rafał Łazarek na GROMDZIE 2 najpierw zawalczył z gigantem “DZIDZIUSIEM”, z którym rozprawił się już w pierwszej rundzie. W półfinale spotkał się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Organizacja GROMDA udostępniła nagranie z całej walki, w której nie było żadnej kalkulacji. Finalnie walkę wygrał Don Diego. To była szalona, ringowa zadyma!

WIDEO: Łazar vs. Don Diego

W pierwszym pojedynku półfinałowym spotkali się Rafał „Łazar” Łazarek, który zawalczył z dwukrotnym mistrzem świata kick-boxingu – Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Od samego początku obaj zawodnicy wymieniali sporo ciosów. Po dwudziestu sekundach mocnymi ciosami trafił Łazarek. Don Diego przeszedł szybko do klinczu. Sędzia musiał rozdzielić zawodników.

Nieco świeższy w ringu był Łazar, jednak to walki na gołe pięści i ciężko było wskazać faworyta w tym starciu. Tutaj o finale może zadecydować jeden cios. W drugiej rundzie rozpoczęła się istna zadyma w ringu. Kilkadziesiąt wymian potężnych ciosów. Emocje sięgały zenitu.

Trzecia i czwarta runda to również ringowa wojna. Pojedynek musiał być rozstrzygnięty w piątej rundzie – bez limitu czasowego.

„Don Diego” finalnie wygrał z „Łazarkiem” przez TKO. Wideo znajdziecie poniżej.

Fani komentują, że było to jedne z najlepszych starć na gołe pięści, jakie dotychczas widzieli.

“Kozacka walka to byla szacunek sie nalezy”,

“Powiem wam że walka mega. Czekam na finał i trzymam kciuki za Don Diego.”

“No to była wizytówka. Naprawdę dobry poziom i profeska.”

“Szacunek dla tych Panów za walkę, naprawdę trzeba mieć jaja, aby walczyć na gołe pięści.”

“Gladiatorzy. Najlepsza walka Gromdy”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Źródło: GROMDA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments