Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Zawodnik UFC przeprasza po pijackiej zadymie, jaką wywołał na weselu. [WIDEO]

fot. Screenshot Instagram
Opublikowane 8 grudnia 2020, 15:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kilka dni temu informowaliśmy, że Rosyjski zawodnik wagi półciężkiej, który walczy w największej organizacji MMA na świecie rozpętał zadymę na rodzinnym weselu w Dagestanie. Po tym, jak wideo z całego zajścia wyciekło do sieci sam zainteresowany postanowił skomentować zajście. Co ciekawe w jego wyniku ucierpiał jeden z gości, który miał zostać dotkliwie pobity na zewnątrz budynku. Teraz mężczyźni spotkali się i napięta sytuacja została zażegnana.

Walczący w UFC Gadzhimurad Antigulov pomimo wielu interwencji zgromadzonych gości, odmówił zaprzestania picia alkoholu podczas uroczystości bezalkoholowych.

Ślub odbył się w regionie, gdzie przeważają muzułmanie, a Antygulow był ciężko pijany. To nie mogło się dobrze skończyć.

“Na nagraniu z kamer widzimy, jak Antigulov siedzi przy stole pijąc alkohol. Niektórzy goście proszą go o zaprzestanie, jednak ten nie reaguje. Po chwili jeden z mężczyzn poprosił na bok znajomego, z którym wymienił kilka słów. Pijany Antigulov zauważając tą sytuację wstał z krzesła i rzucił się na interweniującego mężczyznę.

Zawodnik UFC został uderzony kilkoma mocnymi ciosami i spadł na stół. Antigulov próbował rzucać jeszcze talerzem. Na nagraniu widzimy, że sytuacja uspokoiła się, jednak jak informują świadkowie, mężczyzna, który uderzył zawodnika UFC na zewnątrz budynku został dotkliwie pobity – sytuację relacjonowaliśmy tutaj.

Ranny mężczyzna, któremu nadano imię Rasul, podobno odniósł poważne obrażenia twarzy i został przetransportowany do szpitala. Na kanale Life Dagestan zostało dodane nagranie, w którym widzimy, że cały konflikt został zażegnany. Zawodnik UFC spotkał się z Rasulem.

Antigulov stoi obok Rasula trzymając jego rękę na ramieniu. Mężczyźni okazali sobie wzajemny szacunek. Niestety nie od dziś wiemy, że alkohol w nadmiernych ilościach szkodzi. W tym wypadku Antigulov na pewno miał “urwany film” i nie pamiętał nic z zaistniałej sytuacji.

Wielu widzów, którzy obejrzeli wideo zasugerowało, że Rasul może podpisać kontrakt z UFC. Popisał się tam mocną kombinacją, która została doceniona przez fanów sportów walki.

33-letni Antigulov przeprosił na swoim koncie na Instagramie i oznajmił, że zapłaci za leczenie Rasula.

„Ci, z którymi trenowałem, walczyłem na ringu… wszyscy moi przyjaciele wiedzą, jakim jestem człowiekiem” – powiedział Antigulov.

„Sytuacja okazała się brzydka. Cały Dagestan i cała społeczność sportowa zostały wystawione w złym świetle.

„Chciałbym prosić tych, którzy śledzą i komentują tę sytuację, aby wyciągali wnioski na błędach innych i wyciągali właściwe wnioski z każdej sytuacji”.

„Zdarzały się gorsze sytuacje w każdym naszym życiu, ale czas i cierpliwość stawiają wszystko na swoim miejscu” – dodał. „Pokój i życzliwość dla wszystkich”.

Źródło: rt.com

ZOBACZ KONIECZNIE

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO