Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Paweł ‘Hose’ Strykowski pokonuje ‘Niedźwiedzia’ z Górnika Zabrze!

fot. GROMDA
Opublikowane 11 grudnia 2020, 21:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Druga walka turnieju GROMDA 3 za nami. W pojedynku na gołe pięści zobaczyliśmy starcie Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć (89,9 kg) vs. Paweł „HOSE” Strykowski (93,5 kg)

W pierwszej rundzie bardzo dobrze zaprezentował się “Niedźwiedź”. Strykowski był liczony po mocnym ciosie kibica Górnika Zabrze. Druga runda również zaczęła się mocno. “Niedźwiedź” zaskakuje dobrym lewym zamachowym. Kopeć uderza potężnymi ciosami.

“Hose” kontruje i utrzymuje walkę w dystansie, jednak “Niedzwiedź” perfekcyjnie skraca akcje.

O wiele aktywniejszy w trzeciej rundzie jest Strykowski. Łatwo zauważyć, że lepiej radzi sobie kondycyjnie. Kopeć zmęczony, próbuje ustrzelić swojego przeciwnika jednym mocnym ciosem, jednak większość z nich przestrzela. Wolniejsze ciosy “Niedźwiedzia” i inicjatywę przejmuje “Hose”.

Strykowski błyskawicznie przechodzi na środek ringu i próbuje kontrolować walkę. Coraz łatwiej ustawia sobie “Niedźwiedzia” i lepiej pracuje od swojego rywala. Koniec czwartej rundy i zaczyna się piąta – bez limitu czasowego!

Tutaj pięknie pokazał się “Hose”, który wręcz wykończył po ciężkim boju swojego rywala. Kopeć bez sił, pada na ziemię po mocnym ciosie. Próbując się podnieść zaczyna tańczyć na nogach, narożnik przerywa walkę i poddaje “Niedźwiedzia”. Wygrana Hose.

“Wracam do domu przegrany, przepraszam wszystkich, że zawiodłem. Jeśli trener poddał walkę to pewnie miał rację. Chciałbym pozdrowić wszystkich i podziękować za wsparcie. Do zobaczenia następnym razem” – powiedział po walce Kopeć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments