Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Joker o mistrzowskiej walce. Chce być najlepszym zawodnikiem GROMDY

Fot. YouTube
Opublikowane 3 kwietnia 2024, 14:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jakub Szmajda stawia sprawę jasno, jeśli chodzi o jego przyszłość w GROMDZIE. Zamierza pokazać, że jest najlepszy i chce być numerem jeden.

“Joker” radzi sobie świetnie w pojedynkach na gołe pięści. Zanim trafił do GROMDY, bił się w innych organizacjach, gdzie m.in. zwyciężył turniej. W największej polskiej federacji stoczył trzy pojedynki i wszystkie skończył już w pierwszej odsłonie.

Najpierw pokonał Patryka “Ghosta” Jantę i Dominika “Golcusia” Owsianego, tym samym wygrywając turniej GROMDA 15. Natomiast na ostatniej gali zmierzył się z Marcinem “Wasylem” Wasilewskim, którego brutalnie znokautował.

Teraz w najnowszym materiale oświadczył, że dołączył do GROMDY po to, aby pokazać, iż jest najlepszy. Nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zawalczyć o mistrzowski tytuł:

– Jakbym dostał propozycję walki o pas, to zawalczyłbym na pewno. Czy pokonałbym każdego? Na pewno mogę zawalczyć z każdym. Moim celem jest bycie numerem jeden w GROMDZIE. Przyszedłem po to, żeby zaprezentować umiejętności i chcę być najlepszy. Interesuje mnie pas mistrzowski.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments