Niedziela, 19 Maja, 2024

Parobiec wprost o walce z Pudzianowskim: “Chciałbym mu…” [WIDEO]

Fot. GROMDA/KSW
Opublikowane 18 kwietnia 2024, 14:03
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Łukasz Parobiec zabrał głos w sprawie wyzwania rzuconego Mariuszowi Pudzianowskiemu. Zawodnik GROMDY uważa, że to odpowiedni rywal na tym etapie kariery.

Już kilkukrotnie “Goat” mówił o starciu z byłym strongmanem. Gdy niedawno pojawiła się informacja, że Pudzianowski wraca do klatki, Parobiec opublikował taki wpis – Mariusz słyszałem, że wracasz, let’s do it staruszku.

Zdaniem kibiców byłby to ciekawy pojedynek, gdyż “Goat” to nie tylko zawodnik walk na gołe pięści. Ma za sobą także pojedynki w kickboxingu oraz MMA. Mierzył się m.in. z aktualnym tymczasowym mistrzem UFC Tomem Aspinallem.

W ostatnim wywiadzie dla FANSPORTU TV stwierdził, że razem z Pudzianowskim jest zawodnikiem teoretycznie na sportowej emeryturze. “Goat” ma 44, a były strongman 47 lat. Przyznał, że w takim wieku nie ma sensu walczyć z młodymi fighterami.

– Nie zaczepiam dla atencji. Po raz trzeci go prowokuję, chcę z nim zawalczyć. Stawiam przed sobą cel i chciałbym się z nim zmierzyć i wje..ć mu. Czy wyzwanie? My jesteśmy obaj emerytami i trzeba się bić z ludźmi w swoim wieku, a nie młodymi chłopakami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments