Marcin Najman oficjalnie ogłosił swoją pożegnalną walkę! Znamy jego rywala!

1
fot. Instagram

Najman po ostatniej walce na FAME MMA 8 oświadczył, że nie było to jego pożegnalnie starcie, gdyż nie tak chce kończyć swoją przygodę ze sportami walki. Teraz zawodnik z Częstochowy oficjalnie ogłosił swój pożegnalny pojedynek i rywala, z którym zawalczy.

Najman po ostatniej przegranej walce z Don Kasjo zdradził, że początkowo dostał ofertę od dwóch organizacji. Teraz już wiemy, że chodziło o FEN. Co ciekawe, właściciel Paweł Jóźwiak w rozmowie z mediami zapytany o El Testosterona powiedział, że „na ten moment nie ma takiego tematu„. Kolejna federacja, która złożyła Najmanowi propozycję to Celtic Gladiator.

Najman organizuje galę na własną rękę

Najman za namową współpracujących z nim partnerów postanowił, że galę zorganizuje na własną rękę, co ciekawe ma to być raczej „impreza” pożegnalna, gdyż zapewnił, że nie zabraknie tortu, konfetti i odbędzie się również koncert.

 Pożegnalna gala będzie zorganizowana przeze mnie i moich partnerów biznesowych. Odbędzie się w styczniu. Będzie to walka w formule MMA albo w formule bez reguł. To będzie oczywiście gala w formacie studyjnym, PPV. Odbędą się tam 4 pojedynki – wyjaśnił 41-letni zawodnik.

Na swoim Twitterze Najman zdradził, że zobaczymy trzech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Gala będzie nosić nazwę – „MMA-VIP”

Pięściarz nie zdradził jeszcze ile będziemy musieli zapłacić za dostęp do PPV.

Dzisiaj oficjalnie ogłosił z kim zawalczy 13 lutego. – „No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA”

Rywalem Najmana będzie Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień , którego możemy kojarzyć z FAME MMA.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Wszystko wskazywało na to, że jego kolejnym rywalem będzie Marcin Najman, jednak po sytuacji jaka miała miejsce na FAME MMA 8 podczas walki z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim scenariusz ten jest już niemożliwy. Właściciele organizacji zapowiedzieli, że nie chcą mieć już nic wspólnego z „El Testosteronem”, a sam Najman stworzył własną organizację „MMA-VIP”, gdzie 13 lutego stoczy walkę z „Taxi Złotówą”. Zobacz tutaj: Marcin Najman oficjalnie ogłosił swoją pożegnalną walkę! Znamy jego rywala! […]