niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaUFCOŚWIADCZENIE: Mateusz Gamrot zabrał głos po swoim ostatnim 'wybryku'.

OŚWIADCZENIE: Mateusz Gamrot zabrał głos po swoim ostatnim 'wybryku’.

Jak przekazały dziś polskie portale, zawodnik UFC Mateusz Gamrot został zatrzymany w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji. Teraz sam zainteresowany wydał oświadczenie w całej sprawie.

Informację o zatrzymaniu przekazała Gazeta Wrocławska i portal Kłodzko Nasze Miasto. Zatrzymanym okazał się Mateusz Gamrot, były mistrz KSW w wadze lekkiej, a obecnie zawodnik największej organizacji MMA na świecie – UFC.

– Mężczyzna podczas przeprowadzanej interwencji był agresywny, zakłócił nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a także kierował groźby karalne do policjantów i znieważył ich słowami powszechnie uważanymi za obelżywe – przekazała podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowa KPP w Kłodzku w rozmowie z wymienionymi wyżej portalami.

Do zdarzenia miało dojść w nocy z piątku 25 na sobotę 26 pod jednym z hoteli w Kudowie-Zdrój.

Po przeprowadzeniu badania okazało się, że zawodnik MMA miał w organizmie niecały promil alkoholu. Mateusz G. został zatrzymany i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Następnie zwolniono go z aresztu.

OŚWIADCZENIE MATEUSZA GAMROTA:

„Drodzy Kibice,

W nocy z czwartku na piątek (24/25 grudnia), zostałem zatrzymany przez policję. Przyczyną zatrzymania było moje niestosowne zachowanie, pod wpływem alkoholu, w stosunku do przeprowadzających interwencję policjantów.

Tego typu sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, za co chciałem przeprosić przede wszystkim funkcjonariuszy jak i fanów których zaufanie nadszarpnąłem.

Wiem, że jako sportowiec i osoba publiczna powinienem zawsze dawać przykład swoim zachowaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że same słowa nic nie znaczą, jeżeli nie zostaną poparte czynami.

Dlatego w ramach moim przeprosin dobrowolnie wsparłem Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Oczywiście jestem gotów ponieść wszystkie konsekwencje, wynikające z mojego zachowania.

Mateusz Gamrot

Źródło: Gazeta Wrocławska, Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Patryk Kaczmarczyk o freak fightach: „Nie wiem do czego to...

0
Na najbliższej gali KSW 64 dojdzie do emocjonującego starcia, w którym spotka się dwóch młodych utalentowanych wojowników. Niepokonany w zawodowym MMA Robert Ruchała (5-0) zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem (7-0), który również nie zaznał jeszcze goryczy porażki.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x