Zwolnienia nie będzie! Trener ma odbudować zespół

0
Dariusz Żuraw
fot. screenshot YouTube

Jak już informowaliśmy (link), w poniedziałek zebrał się zarząd Lecha Poznań, który poszukuje recepty na wyjście ze sportowego kryzysu. Jedną z opcji była zmiana na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Ne tę chwilę trener Dariusz Żuraw może spać spokojnie. Zwolnienia nie będzie.

Władze poznańskiego Lecha nie decydowały się na radykalne kroki względem trenera Dariusza Żurawia i dyrektora sportowego Tomasza Rząsy. Pomimo niezadowolenia kibiców (link) z tego co prezentuje drużyna, obaj Panowie zachowali swoje stanowiska.

Szkoleniowiec ma za zadanie wyprowadzić z kryzysu zespół, który w lidze nie wygrał od sześciu spotkań. Od tego, w jakim stylu to zrobi, zależy jego przyszłość. Według ponańskich dziennikarzy, Dariusz Żuraw walczy o zachowanie stanowiska na kolejny sezon. 

Gdyby jednak oczekiwana poprawa wyników nie przyszła w kilku najbliższych spotkaniach, zarząd może być zmuszony do podjęcia radykalnych kroków. 

Lech Poznań zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli z przewagą pięciu punktów nad ostatnią Stalą Mielec. Ekipa z Bułgarskiej straciła również miano najlepszego poznańskiego zespołu. Po zwycięstwie z Zagłębiem Lubin wyżej od  „Kolejorza” jest Warta Poznań. 

Źródło: sport.inetria.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie