Szpilka opowiada, jak uczył siostrę charakteru – „Wystawiłem ją na solówkę, kolega jej złamał nos, ja tego nie przerwałem”

0
Szpilka opowiada, jak uczył siostrę charakteru -
Fot. Artur Szpilka, Instagram

Już w najbliższą sobotę 6 marca odbędzie się FAME MMA 9. Na gali w formule MMA zadebiutuje narzeczona Artura Szpilki.

Kamila Wybrańczyk ze sportami walki związana jest już kilka dobrych lat. W 2017 roku narzeczona Szpilki wzięła udział m.in. w turnieju Austin International Open Jiu-Jitsu Championship w Teksasie, w którym wystartowało 11 zawodniczek. Polka stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce.

Rywalką Wybrańczyk na FAME MMA 9 będzie Zusje, która ma już za sobą dwie walki. W pierwszej przegrała z Martą Linkiewicz, natomiast w listopadzie 2020 roku pewnie pokonała Dagmarę Szewczyk.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

Wczoraj odbyła się ostatnia konferencja przed galą, na której wraz z zawodniczką pojawił się Artur Szpilka. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o to, czy jest szansa, że zobaczymy wściekłego pięściarza wbiegającego do klatki.

Szpilka odpowiedział, że nie ma takiej możliwości, gdyż „to jest walka i na to się decydujemy„. Przy okazji opowiedział historię, jak chciał nauczyć swoją siostrę charakteru i nie przerwał walki, kiedy przegrywała z jego kolegą.

Dla mnie zawsze solówka, to solówka. Brałem siostrę swoją i mówię do niej, dawaj, wystawię cię na solówę. A mieliśmy wtedy po 8-7 lat i ona się biła z moim kolegą. Kolega jej złamał nos, ja tego nie przerwałem. To była głupota i ona do tej pory, pamiętasz co mi zrobiłeś? A ja mówię, no pamiętam, tylko chciałem cię nauczyć charakteru – wspomina Szpilka.

Nos jej, nie że złamał, krew jej puściła. Taka pierwsza reakcja kurde, co się dzieje, to moja siostra, ale mówię, nie, nie mogę jej pokazać, że jej pomogę, tylko musi sobie radzić. Ona walczyła, ale w końcu mówię dobra stop, przegrałaś – dodał.

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie