Powietkin vs Whyte II: Oficjalne ważenie i face-to-face przed wielkim rewanżem [WIDEO]

0
Powietkin vs Whyte II: Oficjalne ważenie i face-to-face [WIDEO]
Fot. Powietkin - Whyte, Twitter

Już jutro hitowy rewanż w wadze ciężkiej. Dillian Whyte po raz kolejny zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem. Rosjanin mimo wygranej w ostatnim pojedynku kolejny raz jest stawiany w roli underdoga.

W sierpniu 2020 roku byliśmy świadkami potężnego nokautu. Rosjanin w piątej odsłonie zgasił światło Whyte’owi i posłał go na deski. Powietkin odebrał Brytyjczykowi tymczasowy tytuł mistrza świata WBC oraz dobył pas WBC Diamond.

Tym razem starcie rewanżowe jest eliminatorem do walki o pełnoprawny tytuł mistrza świata WBC. Co ciekawe, mimo ciężkiego nokautu eksperci po raz kolejny nie dają dużych szans Rosjaninowi. Być może wpływa na to przebyta choroba Powietkina.

Rewanżowe starcie mieliśmy obejrzeć już w listopadzie, jednak z powodu koronawirusa Rosjanin trafił do szpitala. Promotor Eddie Hearn liczył na to, że walkę zobaczymy już w styczniu. Ostatecznie pojedynek odbędzie się na gali w sobotę 27 marca.

Tym razem pokonam Powietkina i zobaczymy, co ludzie powiedzą. Jedna, dwie, trzy porażki nie znaczą wiele dla ciężkiego w dzisiejszych czasach: jeżeli walczy się z dobrymi zawodnikami, to trzeba przede wszystkim mocno wracać po porażkach. Muszę wygrać rewanż z Powietkinem, ale nie jestem gościem, który martwi się presją. Po prostu się uśmiecham i wskakuję na falę – zapowiedział przed walką Whyte.

Dzisiaj odbyło się oficjalne ważenie i ostatnie face-to-face. Rosjanin wniósł na wagę 103,5 kg. Brytyjczyk jest sporo cięższy od swojego przeciwnika, waży 112,1 kg.

Darmowy zakład bez ryzyka do 200 zł odbierzesz – tutaj – jeśli Twój zakład będzie przegrany, nasz partner STS zwróci pieniądze na Twoje konto.

Dodatkowo na start odbierzesz darmowy zakład za 30 zł!

Otwórz konto – tutaj

Kursy na walkę Whyte vs. Powietkin:

Wygra Whyte: 1.30
Wygra Powietkin: 3.50

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie