poniedziałek, 26 lipca, 2021
Strona głównaMMA"Masa" odpowiada na wyzwanie Miśka z Nadarzyna! "Tyle razy zmasakrowałem tego błazna,...

„Masa” odpowiada na wyzwanie Miśka z Nadarzyna! „Tyle razy zmasakrowałem tego błazna, że…”

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się za sprawą „Miśka z Nadarzyna”, czyli Mirosława Dąbrowskiego, który w jednym z wywiadów zapowiedział, że niebawem zobaczymy go w klatce debiutującego w MMA. Co ciekawe „Misiek” zapowiedział, że z chęcią zmierzyłby się z „Masą”. Pojawił się właśnie komentarz najsłynniejszego świadka koronnego w Polsce!

Misiek z Nadarzyna ma na swoim koncie wyroki za takie przestępstwa jak pobicie milicjanta, czy przemyt spirytusu o wartości 15 mln dolarów. Misiek zakończył już swoją działalność przestępczą, a w ostatnim czasie coraz częściej udziela się w social mediach.

Były gangster potwierdził, że już niedługo zobaczymy jego debiut w MMA – „No oszukałbym, gdybym powiedział, że nie miałem już kilku propozycji. Nie mogę wymieniać federacji, bo to wszystko jest w powijakach. Na pewno będę się bił. Z kim? No najchętniej to każdy wie, z kim. Nie będę mu robił reklamy” – powiedział Misiek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Misiek o walce z Masą

Dziennikarz odpowiedział, że oczywiście chodzi o pojedynek z najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, czyli Masą.

– „Ja jestem w każdej chwili, tylko potrzebne są umowy, nie umowy i jedziemy. Chętny? Jak najbardziej, pokażemy wtedy, kto jest kozak. Nawet gdybym być może mógł go nawet dostać, to go ku*wa zagryzę. Ja mam ku*wa serce lwa, nie zająca” – dodał Misiek.

Misiek zaznaczył również, że obecnie waży 132 kilogramy. Podczas trwania przygotowań do walki zrzucił już 14 kg! Rozpoczął treningi od biegów, żeby wydolnościowo być gotowym na cały pojedynek. Zapewnia, że aktualnie wytrzymuje 3 rundy po 3 minuty.

Dąbrowski dodał również, że prawdopodobnie więcej na temat pojedynku dowiemy się w kwietniu. Nie ukrywa także, że formuła nie robi mu różnicy – „Jak przpier**le ku*wa lowkicka jakiegoś, to ku*wa wywrotka musi być.

„Masa” odpowiada na wyzwanie Miśka z Nadarzyna

Pojawił się komentarz „Masy” na temat potencjalnej walki z „Miśkiem z Nadarzyna”! Swój kanał na YouTubie prowadzi Grzegorz Ł. ps „Mięśniak”, który jest byłym ochroniarzem Jarosława S. vel Ł. ps. „Masa” 

„Mięśniak” odpowiedział na pytania fanów komentując osobę Mirosława Dąbrowskiego.

„Na pewno nie postawię na Miśka. Jego mogę go zakwalifikować do poziomu legendy Nadarzyna, bo w pewnych okresach miał tam wysoką pozycję, aczkolwiek z punktu widzenia całej gangsterskiej Polski lat 90’tych to jego pozycja była znikoma, a wręcz marginalna. Dosłownie, jak nasi w okupacji, chodził kanałami. Na powierzchni miasto ogarniali potężni i bezwzględni ludzie, dla których Misiek był kąskiem i kolejną działką.”

„Mięśniak” dodał kolejno, że udało mu się uzyskać komentarz „Masy” na temat walki z Dąbrowskim: „Co do rzekomej walki z Masą, udało mi się uzyskać komentarz Masy na temat tego wywiadu.”

„Masa” zaznacza, że może bić się z „Miśkiem”, jednak jakaś federacja musiałaby wyłożyć na ten cel 2 miliony złotych.

„Grzesiu, tyle razy zmasakrowałem tego błazna, że mam już dość. Chyba, że za 2 miliony w telewizji i w kominiarce, aby mnie później na ulicy ludzie palcami nie wtykali, że niepełnosprawnych umysłowo bije. Milion dla mnie i milion na fundacje dzieci policjantów poległych na służbie. Pozdrawiam” – powiedział „Masa” na łamach kanału „Mafia Pruszkowska – Mięśniak_Mięso”.

Źródło: YouTube / Mięśniak Mięso – Mafia Pruszkowska / MMA – Bądź na bieżąco

- Advertisement -

3 KOMENTARZE

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

3
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x