Piotr Pająk zawalczy z Alanem Kwiecińskim na FAME MMA 10! Gamou Fall kontuzjowany [WIDEO]

0
Gamou Fall kontuzjowany! Piotr Pająk zawalczy z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO]
Fot. Alan Kwieciński / Piotr Pająk, Instagram

Bez wątpienia jest to pojedynek, który zainteresuje wielu kibiców. W pierwszym starcu Piotra Pająka i Alana Kwiecińskiego zobaczyliśmy prawdziwą wojnę, tym razem w MMA!

Początkowo Piotr Pająk miał zmierzyć się z Gamou Fallem. Niestety poznańska organizacja freak fight poinformowała, że zawodnik podczas przygotowań do walki złamał rękę. W miejsce kontuzjowanego fightera na nieco ponad 2 tygodnie przed galą wskoczył Alan Kwieciński.

Niestety Gamou Fall doznał złamania spiralnego czwartej kości śródręcza i nie wystąpi na FAME 10. GAMOU WRACAJ DO ZDROWIA!!! – czytamy na Instagramie.

Kwieciński i Pająk po raz pierwszy walczyli na gali FAME MMA 8 w formule K-1, a stawką pojedynku był mistrzowski pas XFC. Przez trzy rundy widzieliśmy zaciętą walkę, gdzie zawodnicy wymienili masę ciosów, jednak to ataki wyprowadzane przez Pająka częściej trafiały do celu. W trzeciej rundzie Kwieciński był już mocno zmęczony i przyjmował wiele ciosów rywala.

Ostatecznie po jednogłośnej decyzji Pająk przegrał pojedynek. Na taki werdykt wpłynęły m.in. kopnięcia w krocze. Decyzja sędziów wywołała sporo kontrowersji. Pojawiła się masa komentarzy kibiców, którzy uważają, że Pająk został okradziony z pasa, a Kwieciński przy kopnięciach w krocze, za które rywal tracił punkty, pokazywał sporo gry aktorskiej. Podobne zachowanie kibice widzieli także przy poprzednich pojedynkach Alana.

Po walce Pająk zapowiadał także, że będzie składał protest, gdyż nie zgadza się z wynikiem pojedynku, niestety jak później przekazał, – „Ja rozumiem, jakbym tę walkę przegrał. Ja potrafię przegrywać, ale to, co działo się podczas walki, to takiej dobrej gry aktorskiej i takiego planu, aby wygrać walkę, nie przez walkę, tylko ściemnianie, to jeszcze nie widziałem, sorry widziałem, bo oglądałem wcześniejsze walki Alana i robił to samo…”

Zapowiada się więc kolejna wojna, kibice liczą na to, że ponownie zobaczymy pojedynek, który przez cały czas toczył się na pełnych obrotach.

Walkę obstawisz wyłącznie u bukmachera Betclic – tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund, a na start otrzymasz cashback do 550 zł.

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie