BALBOA wygrywa turniej na GROMDA 5! GLEBA nie mógł kontynuować walki!

0
Fot. GROMDA

Przed nami kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W krwawy piątek 7 maja mieliśmy zobaczyć kolejny finał, czyli starcie o 100 tysięcy złotych.

Tym razem zawalczyć mieli Vasyl Halych i Tomasz ZADYMA Gromadzki. Niestety drugi z zawodników nie wyleczył jeszcze kontuzji. Organizatorzy przygotowali więc tradycyjnie turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników oraz cztery extra fighty.

W dodatkowych pojedynkach zobaczymy fighterów znanych z poprzednich edycji GROMDY, w tym m.in. pierwszego zwycięzcę DON DIEGO, Łukasza GOAT Parobca, czy Rafała ŁAZARA Łazarka.

RELACJA

Starcie finałowe pomiędzy Bartłomiejem “Balboą” Domalikiem a Patrykiem “Glebą” Tołkaczewskim zakończył się w drugiej rundzie z powodu kontuzji. Walka rozpoczęła się od ciosów Gleby, na które mocnymi atakami odpowiadał rywal, jednak to właśnie Tołkaczewski pierwszy wylądował na deskach po silnym lewym.

Od początku drugiej rundy Gleba ruszył na przeciwnika. Po wymianie ciosów przyklęknął jednak, a sędzia zaczął odliczanie. Zawodnik potwierdził niestety, że z powodu rozciętego łuku brwiowego i krwawienia, nie jest w stanie kontynuować walki.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie