Wtorek, 21 Maja, 2024

Ferrari mimo tragicznej dyspozycji wygrywa przez TKO! Haribo mocno zaskoczył! [WIDEO]

Ferrari mimo tragicznej dyspozycji wygrywa przez TKO! Haribo mocno zaskoczył!
Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 maja 2021, 22:08
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Już dzisiaj długo wyczekiwana gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy ciekawy pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej, a stawką walki jest kilogramowa sztabka złota.

W ciekawym pojedynku Amadeusz Ferrari powraca po tym, jak ogłosił zakończenie kariery. Zawodnik stoczył już 5 walk i wygrał tylko jeden raz. W debiucie pokonał Sylwestra Tkocza. Ferrari przegrał z Dawidem Malczyńskim, dwukrotnie z Adrianem Polakiem i ostatnią walkę z Maksymilianem Wiewiórką.

Warto zaznaczyć, że 3 porażki odniósł przez decyzje sędziów. Natomiast w rewanżowym starciu znokautował Polaka, jednak kiedy ten padał na deski, Ferrari nielegalnie kopnął go w głowę, po czym został zdyskwalifikowany, a Polański dostał szansę na walkę o pas.

Jak Ferrari zapewnia, do poprzednich pojedynków nie przygotowywał się tak, jak powinien. Zamiast tego wolał imprezować i nie skupiał się treningach. Tym razem współpracuje z Robertem Roszkiewiczem i wygląda na to, że na poważnie podchodzi do przygotowań, być może zobaczymy nową wersję Ferrariego.

Jego rywalem był aktor Mateusz Gąsiewski znany jako Haribo. Dla zawodnika będzie to debiut w formule MMA i pierwsze wejście do klatki. Jak jednak zapewnia, sporty walki nie są mu obce i trenował jeszcze, zanim podpisał kontrakt na walkę w FAME MMA.

RELACJA

Ta walka może skończyć się błyskawicznie! Haribo został rzucony na głębokie wody! Ferrari poluje na jeden cios. Rywal odpowiada dobrymi kopnięciami. Ferrari wyłapał kopnięcie i obalił przeciwnika! Kontroluje walkę w parterze. Walka podniosła się do stójki. Haribo trafił mocnym backfistem! Ferrari pod koniec zwolnił, wydaje się mocno zaskoczony formą rywala.

Druga runda. Ferrari unika ciosu rywala i obala Haribo! Obija przeciwnika w dosiadzie! Mamy koniec pojedynku! Ferrari wygrywa w drugiej rundzie!

https://twitter.com/MMASHOTS1/status/1393659306709508097?s=20

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO