Niedziela, 19 Maja, 2024

Padły bardzo mocne słowa! Łukasz Borowski atakuje Trybsona: “Twój szlauf może mi zrobić…”

fot. Facebook / Instagram
Opublikowane 15 maja 2021, 18:03
przez FW
0
0
Jeden komentarz

28 maja odbędzie się FEN 34: LOTOS Fight Night. Na gali odbędzie się rewanżowe starcie pomiędzy Pawłem Trybałą (7-3, 7 KO) a Łukaszem Borowskim (4-9, 2 KO, 1 SUB). 

Pierwszą walkę sędzia przerwał w 2. rundzie po tym, jak „Boroś” doznał kontuzji ucha – zwycięzcą potyczki przez techniczny nokaut został „Trybson”. Pomiędzy „Trybsonem”, a Borowskim atmosfera jest bardzo napięta. Na ostatniej gali FEN byliśmy świadkami face-to-face przed nadchodzącym rewanżem.

Trybon po spotkaniu ze swoim rywalem wyznał, że ten chciał sprowokować go słownie – „Wczoraj mieliście obraz tego jakie zachowanie prezentuje sobą Borowski , próbował mnie sprowokować obrażając na Face to Face (…) 28 maja czas na czyny!”

Trybała zrelacjonował, że “Boroś” na face-to-face wspomniał o jego żonie. –Na koniec rzucił hasło, że myślałem, że mu strzała wypłacę – „nie zapomnij żoneczki na gale.” Ale jestem dumny z siebie, że udało mi się zapanować nad nerwami.” 

Trybson vs Borowski – rozmowa

Tym razem, jeśli dojdzie do kolejnego face-to-face może być ciężko zapanować nad nerwami. Łukasz Borowski w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat żony Trybsona.

Jeden z fanów skomentował w zapowiedzi nadchodzącego pojedynku, że “Trybson pała będzie szukał faulu”. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Trybała napisał – “Pałę to możesz zrobić Borosiowi, tam żadnego faulu nie było bezmózgowcu”.

Wtedy do akcji wkroczył sam Łukasz Borowski, który napisał – “Twój szlauf może mi zrobić pałę ty ruro”. Fani, którzy przeczytali odpowiedź “Borosia” byli zszokowani, jakich słów użył w odpowiedzi.

Trybson dodał następnie – “Łukasz Borowski damski bokserze będziesz rozje**ny w pył, urwałem Ci ucho a teraz spadnie ci ten zjeb*** łeb”.

To nie koniec konwersacji, Trybson po wymianie kilku zdań napisał następnie – “Zmień dilera albo odstaw towar, bo ci już resztkę tego małego móżdżku zabierze… ja chciałem Ci podać rękę po walce, a Ty mi fakami machałeś i Twój narożnik się pultał do mnie, bo nie umiecie porażki na klatę przyjąć, a moja żona stanęła w mojej obronie jak zaczęliście na mnie cisnąć pajace…”

Borowski dodał na koniec – “Trybson dużo gadasz zwłaszcza na psach ale to ci weszło w krew RURO, a mało robisz kłamczuszku. Twój szlam będzie cię zbierał z maty”.

Przypomnijmy sytuację z urwanym uchem:

Rewanż odbędzie się 28 maja.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments