Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Trener Kasjusza Życińskiego o Normanie Parke: “Zrobił to samo co Najman. Powinien być wyje**ny”

Trener Kasjusza Życińskiego o Normanie Parke: "Zrobił to samo co Najman. Powinien być wyje**ny"
Fot. YouTube
Opublikowane 22 maja 2021, 18:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend odbyła się jubileuszowa gala FAME MMA 10, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W walce wieczoru zobaczyliśmy bokserski pojedynek pomiędzy Normanem Parke i freakową gwiazdą Don Kasjo.

Pojedynek rozegrał na pełnym dystansie 5 rund, a sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo byłego zawodnika UFC. Don Kasjo oddał swój pas i pogratulował rywalowi. Stormin nie mógł jednak nacieszyć się wygraną, gdyż do klatki weszli włodarze, którzy ogłosili, że zostanie złożony protest.

Cała sytuacja została mocno skrytykowana, a Boxdel kilkukrotnie w social mediach przepraszał za to, jak się zachował. Organizacja uznała natomiast zwycięstwo Parke, a jego rywal sam musiał złożyć protest, który ostatecznie został odrzucony.

TRENER MAREK CHROBAK O NORMANIE PARKE

Życiński nie zamierza się poddać i zapewniał, że złoży kolejny protest. W social mediach wyjaśniał, że był faulowany przez swojego rywala, który głową próbował rozbijać gardę.

Co ciekawe, trener Życińskiego Marek Chrobak uważa, że Norman Parke zrobił to samo, co Marcin Najman, czyli faulował Don Kasjo, za co powinien zostać zdyskwalifikowany. Do sieci trafiła rozmowa zawodnika z trenerem:

Marek Chrobak: Jest rzecz, o której ja nie pomyślałem. Jak mogli dać sędziów, którzy wiesz, że nie znają się na boksie i drugie są z KSW. Nawet nie powiedziałeś, że oni są z KSW.

Don Kasjo: Ja wiedziałem, ale nie chciałem podkręcać przed walką. Ja czułem, że będą po jego stronie.

Marek Chrobak: Nie no, ale to było wiadome, że jak go nie znokautujesz, to tej walki byś nie wygrał w żaden sposób. (…) Słyszałeś… Wchodzę do środka i mówię ”Co Ty kur*a robisz?! Nie widzisz, że on fauluje?”. A on ogólnie nic.

Dla mnie to on zrobił to samo co Najman. Sfaulował Cię, co już widać od samego początku, za faul powinien być wyjeb**y. Najman Cię kopnął, a on wchodził głową, bo jeszcze jak wchodził na dół tak jak w 4 rundzie, że tam wszedł z podwójną gardą i wtedy wszedł głową, to jeszcze można w jakiś sposób wytłumaczyć, ale wcześniej on w chodzie miał opuszczone ręce niżej i wchodził centralnie głową i Cię atakował. To jest kur*a taki faul… To jest uje**nie.

Don Kasjo: Gdyby dali sędziów z boksu to byłby zdyskwalifikowany w pierwszej rundzie.

Marek Chrobak: Tak powinno być, zgodnie z tymi zasadami, bo mówię, tam nie było żadnego… Nie no to jest w ogóle… Szkoda gadać…

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO