Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Mirosław Okniński odpowiada Jóźwiakowi! “Chce wojny to będzie ją miał. Zobaczycie na gali!”

fot. Screenshot YouTube
Opublikowane 28 maja 2021, 12:38
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński odpowiedział na słowa prezes FEN Pawła Jóźwiaka, który skomentował postawę trenera i całą sytuację, jaka miała miejsce na konferencji poprzedzającej galę Fight Exclusive Night 34.

Na wspomnianej konferencji okazało się, że w pojedynku freakfightowym nie zawalczy kontuzjowany Jack Frost, a w jego miejsce wskoczy Mateusz Murański, który ma zmierzyć się z Epic Cheat Mealem, który trenuje w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów. Taki obrót spraw nie spodobał się trenerowi Oknińskiego, który wyraził swoje niezadowolenie:

– Ja go trenuję dwa tygodnie i nie wyobrażam sobie tego, że mój zawodnik bez informowania mnie podejmuje jakąś walkę z kimkolwiek. Murański jest dla mnie pełnym zaskoczeniem. Nikt mnie o tym nie poinformował. My nie wchodzimy w takie walki na zasadzie, że godzinę przed zmienia się rywal. Chłopak trenuje miesiąc i dostanie Murańskiego, który trenuje kilka lat. I co my mamy być workiem do bicia?

 Jeżeli Epic Cheat Meal ma reprezentować Akademię Sportów Walki Wilanów, to nie podejmie tej walki z Murańskim. To jest jego problem i organizacji FEN, a ja na takie zestawienie się nie godzę. Ja jako trener chce być o takich sytuacjach informowany wcześniej, a nie, że ja się na konferencji o tym dowiaduję. Mam w dupie takie podejście. Po prostu nie chcę prowadzić zawodników freakowych, bo to jest pełne peda*stwo, że trener nie wie kurwa, z kim się zawodnik bije. Jestem profesjonalnym trenerem i nie będę robił peda*stwa. – mówił na konferencji trener Okniński.

Na te słowa odpowiedział Paweł Jóźwiak, który w rozmowie z mma.pl powiedział: – Zanim przejdziemy do freaków, chciałbym coś powiedzieć. Jestem naprawdę oburzony, nie dotarło to do mnie bezpośrednio na konferencji, ale sobie potem to wszystko obejrzałem. Jestem zniesmaczony, oburzony, jestem wściekły na trenera Oknińskiego. Przesadził, to zachowanie było skandaliczne. To jest FEN, porządek, a jak Mirek chce sobie rządzić i dyktować warunki to niech sobie wskrzesi PLMMA i tam robi takie zamieszanie (…)  Przesadził, jestem na niego wściekły i będziemy musieli chyba usiąść poważnie porozmawiać, bo miarka się przebrała.

Okniński odpowiedział Jóźwiakowi

W rozmowie z fansportu.pl trener Okniński zaznaczył, że przygotował coś specjalnego!

“Coś tam Paweł Jóźwiak udzielił dwóch, czy trzech wywiadów i nie podobało mu się moje zachowanie. Chce wojny to będzie ją miał, a co przygotowałem to zobaczycie już niedługo na gali FEN 34! Nic więcej nie mogę powiedzieć…”

Zapytany oto, czy nadal szanuje organizacje FEN zapowiedział – “Zobaczycie na gali”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments