Tak spod ringu wyglądał ciężki nokaut na Szpilce. Nie był w stanie wrócić do swojego narożnika [WIDEO]

1
Tak spod ringu wyglądał ciężki nokaut na Szpilce. Nie był w stanie wrócić do swojego narożnika [WIDEO]
Fot. YouTube

Pojedynek Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką był main eventem wczorajszej gali Knockout Boxing Night 15, która odbyła się wczoraj w Rzeszowie, z udziałem publiczności.

Dużym faworytem tego pojedynku był mniej doświadczony Łukasz Różański, nie tylko według bukmacherów, ale także kibiców. Przed wejściem do ringu Szpilka został wygwizdany. Dobrze rozpoczął starcie i bardzo szybko posłał Różańskiego na deski.

To był jednak jedyny moment w tej walce, kiedy Szpilka pokazał się z dobrej strony.

Różański natychmiast wstał i to on przejął kontrolę nad pojedynkiem. Kilkukrotnie posłał rywala na deski. Z każdą chwilą kibice byli coraz głośniejsi i liczyli na to, że zaraz ta walka się zakończy.

Sędzia pozwalał walczyć Szpilce dalej, ale już w pierwszej rundzie po mocnych ciosach Różańskiego został znokautowany. Nie był w stanie o własnych siłach wrócić do narożnika. Po werdykcie chciał pogratulować przeciwnikowi zwycięstwa, jednak został przez niego zignorowany.

Krótko po walce Różański wyjaśnił, że Szpilka dostał to, na co zasłużył – Cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie, gdzie oczywiście każdy ma jakieś tam zasady i tak się nie robi.

Czy ten pojedynek zakończy karierę Artura Szpilki? Pięściarz wciąż popełnia w kółko te same błędy. Opuszcza ręce, podnosi brodę i zamiast boksować, próbuje się bić z przeciwnikami. Między innymi Mateusz Borek zaznaczył, że jeśli przegra z Łukaszem Różańskim, powinien odpuścić sobie sporty walki.

Źródło: YouTube

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Tak spod ringu wyglądał ciężki nokaut na Szpilce. Nie był w stanie wrócić do swojego narożni… […]