poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Sprawdzili jak dobrze Matty Cash opanował język polski! Ciekawi wyników?

(VIDEO) Sprawdzili jak dobrze Matty Cash opanował język polski! Ciekawi wyników?

Obecna drużyna Matty’ego Casha Aston Villa postanowiła wykonać test znajomości języka polskiego. Jak poszło nowemu reprezentantowi Polski?

Matty Cash dotychczas nie był w Polsce i jak sam twierdzi, nie posługiwał się wcześniej tym językiem. Zawodnik zapewniał przed kamerami, że mimo wszystko poradzi sobie w komunikacji z resztą kadry. Piłkarz podjął szybką naukę, najpotrzebniejszych zwrotów, jakie mogą być mu potrzebne. Wyniki nauki postanowił sprawdzić jego klub Aston Villa.

Na Twitterze klubu można znaleźć prawie czterominutowy film, w którym Cash przepytywany jest ze znajomości polskich słów. Czy Matty poradził sobie z przetłumaczeniem takich słów jak bramka, boisko, spalony czy też rzut karny? Wyniki testu można poznać poniżej.

Matty Cash zadebiutuje w najbliższym meczu Polski z Andorą. Nie wykluczone, że pojawi się również w poniedziałkowym starciu z Węgrami.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze