Niedziela, 26 Maja, 2024

(VIDEO) Sprawdzili jak dobrze Matty Cash opanował język polski! Ciekawi wyników?

Fot: YouTube
Opublikowane 12 listopada 2021, 16:22
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Obecna drużyna Matty’ego Casha Aston Villa postanowiła wykonać test znajomości języka polskiego. Jak poszło nowemu reprezentantowi Polski?

Matty Cash dotychczas nie był w Polsce i jak sam twierdzi, nie posługiwał się wcześniej tym językiem. Zawodnik zapewniał przed kamerami, że mimo wszystko poradzi sobie w komunikacji z resztą kadry. Piłkarz podjął szybką naukę, najpotrzebniejszych zwrotów, jakie mogą być mu potrzebne. Wyniki nauki postanowił sprawdzić jego klub Aston Villa.

Na Twitterze klubu można znaleźć prawie czterominutowy film, w którym Cash przepytywany jest ze znajomości polskich słów. Czy Matty poradził sobie z przetłumaczeniem takich słów jak bramka, boisko, spalony czy też rzut karny? Wyniki testu można poznać poniżej.

Matty Cash zadebiutuje w najbliższym meczu Polski z Andorą. Nie wykluczone, że pojawi się również w poniedziałkowym starciu z Węgrami.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments