Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Konrad Niewolski ponownie atakuje Jacka Murańskiego! Poważne oskarżenia o obrzydliwe czyny

fot. YouTube / Instagram
Opublikowane 15 listopada 2021, 13:00
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Konrad Niewolski, który jest bardzo mocno skonfliktowany z rodziną Murańskich od dłuższego czasu był nieaktywny w sieci oraz mediach społecznościowych. Po tym, jak ogłoszono walkę Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą ponownie postanowił wystosować kilka słów w jego stronę oskarżając o obrzydliwe czyny.

Jacek Murański twierdzi, że Konrad Niewolski i Arkadiusz Tańcula są w zmowie, aby zniszczyć jego rodzinę. Co najgorsze “Niewol” oskarża Jacka Murańskiego o pedofilię. Do tej pory nie opublikował na ten temat żadnych dowodów, jednak zapowiada, że sprawa zakończy się w sądzie!

Zobacz również: Znamy kursy bukmacherskie na walkę Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Eksperci wskazali ogromnego faworyta!

Jakiś czas temu w rozmowie z Mateuszem Kaniowski, Jacek Murański stwierdził, że ktoś chciał go porwać. Niewolski miał rzekomo wyznaczyć nagrodę za to, że ktoś dostarczy mu Jacka Murańskiego.

„Efektem zwąchania się Konrada Niewolskiego i Arkadiusza Tańculi było wezwanie do linczu. Wyznaczył nagrodę i wezwał do tego, że kto mu dowiezie Jacka Murańskiego, ma wskazać jego miejsce pobytu, lub dostarczenie Jacka Murańskiego do niego. Jest do tego nagranie zabezpieczone notarialnie.” – mówił Jacek Murański w rozmowie z dziennikarzem Kaniowskim.

 Murański opisał wówczas całą sytuację – „Idę ulicami Wrocławia, godziny popołudniowe na przeciwko Urzędu Marszałkowskiego na wysokości sklepu Żabka. Trzech typów, słyszę – „o to ten Murański”. Zaczyna się rozwijać dialog – „Ten co Niewolski za niego nagrodę wyznaczył”, „o ten ten pedofil, gwałciciel”. (…) W pewnym momencie padło hasło „Ty nawet Dominik (przyp. red. Zadora) cisnął go tam od majciarzy”. Ja się oddalam w kierunku skweru i pada hasło „zawijamy go”. Dwóch którzy są bliżej, jeden wbija mi się w ubranie następuje przejęcie i złamanie w łokciu. Drugi jeszcze nie zdążył wyhamować, przechwyciłem go i nadgarstek połamałem. Trzeci zamiast pomóc zaczął uciekać i uciekał w kierunku Trauguta i tam wpadł pod samochód…” – powiedział Murański, który miał szybko poradzić sobie z napastnikami.

Konrad Niewolski ponownie atakuje Murańskiego

Na niedzielnej konferencji FAME 12 głos w sprawie pomówień zabrał sam Jacek Murański.

“Jestem ofiarą najobrzydliwszego hejtu. Byłem obrzucany przez Niewolskiego za pośrednictwem Arkadiusza Tańculi i jego mediów. Byłem oskarżany jako pedofil, handlarz dziećmi, moja żona jako pedofilka. To wszystko działo się za pośrednictwem jego mediów. Kiedy zdrajca zdradził zdrajce. Kiedy Tańcula zorientował się, że zasięgowo mu to nie pasuje to usunął materiały z Niewolskim.” – mówił na wczorajszej konferencji Jacek Murański.

Po konferencji w sieci uaktywnił się ponownie Konrad Niewolski.

Reżyser ponownie wystosował bardzo mocne słowa publikując w serwisie YouTube film skierowany do Jacka Murańskiego.

“Murański ty ku*** pedofilu. Nie zostałeś w żaden sposób pomówiony, tylko dobrze wiesz parówo je**na, że to są wszystko fakty. Gdyby to nie były fakty, to już dawno byś kur**ko poleciał do sądu. Ale nie pójdziesz kurwo do sądu, bo dobrze wiesz, że ludzie, których będę pozywał znajdą się w sądzie. Bo i tak to trafi do sądu, a w sądzie wszyscy jako świadkowie będą zeznawać pod przysięgą prawdę. Tak samo ci twoi parobki, policjant na emeryturze, który chodzi i zastrasza świadków, biznesmen lokalny, właściciel kantorów, z którym dymaliście dzieci k**wa, koleś, który pracuje w starostwie, wysoko postawiony polityk. Wszyscy razem dymaliście dzieciaki i jesteście zamieszani w handel dziećmi. Czekam k**wy na proces. Bo wtedy dopiero zaproszę wszystkich świadków… to wszystko Murański skończy się w sądzie! To, że ktoś głośniej szczeka nie znaczy, że ma racje. Będziesz wykrwawiany… zbieramy nie tylko materiał na Ciebie. Twoja żona pedofil, Twój teść… też. Was była cała siatka. Wszystkich Was zamkniemy” – stwierdził w nagraniu Niewolski.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: Mateusz Kaniowski / YouTube Niewol

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO