Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Paweł Jóźwiak zawalczy z Marcinem Najmanem w 2022 roku! “W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans”

Paweł Jóźwiak o walce z Najmanem: "Zamierzam tę ikonę wysłać na emeryturę, z której już nie wróci nigdy"
Fot. Instagram/ Twitter
Opublikowane 23 listopada 2021, 13:52
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Jakiś czas temu w mediach głośno było o walce prezesa organizacji Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Stawką tej walki miało być prawo do organizacji walki Jacka Murańskiego ze wspomnianym już “El Testosteronem”. Jednak przez ostatnie miesiące temat tej potyczki ucichł, a finalnie “Muran” zawalczył na gali FAME MMA 12.

Paweł Jóźwiak od lat jest związany z mieszanymi sportami walki. Jest on prezesem Fight Exclusive Night i główną twarzą tej organizacji. Niedawno FEN dosyć mocno wszedł w świat freak fightów. Prezes Jóźwiak zapowiedział powstanie nowej organizacji freakowej niezależnej od FEN.

W rozmowie z portalem strefamma.pl Paweł Jóźwiak zdradził, że walka z Najmanem jest cały czas aktualna  i odbędzie się ona w przyszłym roku. Dodał również, że on cały czas przygotowuje się do tego boju.

Walka jest cały czas aktualna. Ja cały czas trenuję i przygotowuję się do tego pojedynku. Nie ukrywam, że czas pracuje na moją korzyść. Spędzając czas na macie uświadomiłem sobie, że mata to nie boisko do rugby i trzeba się tego trochę nauczyć, aby stawić w klatce czoła nawet Marcinowi Najmanowi, i żeby z nim wygrać, a nie tylko wyjść do klatki. Teraz trochę o tym ucichło, bo Marcin ma zaplanowane inne walka, także bez sensu jest to promować. Ja tam robię swoje, przygotowuję się, a walka na pewno w przyszłym roku się odbędzie.” – powiedział Paweł Jóźwiak w rozmowie z Bartoszem Olesiem ze StrefaMMA.pl.

Paweł Jóźwiak zdradza w jakiej formule odbędzie się jego starcie z Marcinem Najmanem.

Jóźwiak dodał, że to starcie odbędzie się w formule MMA, ponieważ w jego opinii w formule bokserskiej nie miałby z Marcinem żadnych szans.

“Walka będzie w MMA. W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans, to się nie oszukujmy. Co by o nim nie mówić to tym bokserem był i tych walk miał bardzo dużo. Boksersko bym sobie z nim nie poradził i nie ma co debatować na ten temat. Mogę z nim wygrać tylko w formule MMA.” – dodał Paweł Jóźwiak.

Marcina Najmana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on byłym zawodnikiem boksu zawodowego, gdzie stoczył 21 pojedynków z czego wygrał 15 z nich. W 2009 roku zadebiutował w formule MMA, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Przez wielu to starcie jest uważane za najważniejszą walkę w historii polskiego MMA. W latach 2019-2020 był związany z FAME MMA jednak po dyskwalifikacji w walce z „Don Kasjo” został z niej zwolniony. Następnie założył swoją organizację freakową MMA VIP, gdzie sam wystąpił dwukrotnie w ostatniej walce nokautując w 13 sekund Ryszarda Dąbrowskiego znanego jako “Rychu Szczena“.

Poniżej przedstawiamy Wam pełny wywiad z Pawłem Jóźwiakiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments