Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Karim Benzema usłyszał wyrok! Sprawa jest poważna

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 24 listopada 2021, 12:34
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Afera z udziałem Karima Benzemy wydaje się zbliżać ku końcowi. Napastnik Realu Madryt właśnie został skazany.

Afera związana z Benzemą i Mathieu Valbueną ciągnie się już od blisko sześciu lat. Napastnik Realu został wtedy oskarżony za współudział w szantażu. Mathieu Valbuena musiał zapłacić 150 tys. euro, aby tzw. seks taśmy z jego udziałem nie trafiły do sieci.

Prokurator chciał w surowy sposób ukarać gwiazdora i zażądał dla niego pięciu lat więzienia oraz kary finansowej w wysokości 75 000 euro. Oczywiście Benzema nie przyznał się do winy.

Proces przeciągał się, a prokuratorski wniosek o ukaranie stawał się coraz łagodniejszy. W końcu zażądano, aby Karim otrzymał wyrok tylko 10 miesięcy pozbawienia wolności (w zawieszeniu) i kary finansowej na ustalonym wcześniej poziomie, czyli 75 tys. euro.

Fot. YouTube / Screenshot

Karim Benzema skazany

Dzisiaj (24 listopada) w końcu Karim Benzema usłyszał wyrok. Sędzia skazał go na rok pozbawienia wolności (w zawieszeniu) oraz grzywnę – zgodnie z oczekiwaniami prokuratora – w wysokości 75 tys. euro.

Wiadomo już również, że prawnicy piłkarza złożą odwołanie w sprawie decyzji sądu. Zatem to jeszcze nie koniec długiego procesu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments