poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaKarim Benzema usłyszał wyrok! Sprawa jest poważna

Karim Benzema usłyszał wyrok! Sprawa jest poważna

Afera z udziałem Karima Benzemy wydaje się zbliżać ku końcowi. Napastnik Realu Madryt właśnie został skazany.

Afera związana z Benzemą i Mathieu Valbueną ciągnie się już od blisko sześciu lat. Napastnik Realu został wtedy oskarżony za współudział w szantażu. Mathieu Valbuena musiał zapłacić 150 tys. euro, aby tzw. seks taśmy z jego udziałem nie trafiły do sieci.

Prokurator chciał w surowy sposób ukarać gwiazdora i zażądał dla niego pięciu lat więzienia oraz kary finansowej w wysokości 75 000 euro. Oczywiście Benzema nie przyznał się do winy.

Proces przeciągał się, a prokuratorski wniosek o ukaranie stawał się coraz łagodniejszy. W końcu zażądano, aby Karim otrzymał wyrok tylko 10 miesięcy pozbawienia wolności (w zawieszeniu) i kary finansowej na ustalonym wcześniej poziomie, czyli 75 tys. euro.

Fot. YouTube / Screenshot

Karim Benzema skazany

Dzisiaj (24 listopada) w końcu Karim Benzema usłyszał wyrok. Sędzia skazał go na rok pozbawienia wolności (w zawieszeniu) oraz grzywnę – zgodnie z oczekiwaniami prokuratora – w wysokości 75 tys. euro.

Wiadomo już również, że prawnicy piłkarza złożą odwołanie w sprawie decyzji sądu. Zatem to jeszcze nie koniec długiego procesu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze