(VIDEO) Bitka na meczu Leicester – Legia! Tak Legioniści walczyli z angielską policją

fot: Twitter.com
Opublikowane 25 listopada 2021, 23:14
0
0

Mecz Leicester City – Legia Warszawa nie zakończył się pomyślnie dla polskiego zespołu. Porażka 1:3 skomplikowała nieco sytuację Legii. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Druga upłynęła pod znakiem gry w środku pola oraz zajść na trybunach.

Do Leicester przybyło około 1200 kibiców z Warszawy. W 70 minucie spotkania na sektorze gości odpalono sporo środków pirotechnicznych.

Niedługo potem część przyjezdnych postanowiła wyjść ze swojego sektora. Mowa tu nawet o stu osobach, które próbowały się wspiąć na plandekę i zetrzeć z angielską policją. Całe zajście można zobaczyć poniżej:

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!