Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Ciężki nokaut na gali FEN 37! Przeciwnik nie mógł się podnieść

(VIDEO) Ciężki nokaut na gali FEN 37! Przeciwnik nie mógł się podnieść
Fot. Twitter
Opublikowane 28 listopada 2021, 13:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami emocjonująca gala FEN 37, na której nie zabrakło mocnych nokautów. Już w pierwszej odsłonie swojego rywala skończył debiutujący w organizacji Chorwat.

Mario Zgela stoczył 7 pojedynek w karierze i pierwszy dla Fight Exclusive Night. Jego aktualny rekord to 5 zwycięstw i 2 porażki. Fighter wszystkie starcia kończył przed czasem, w tym 2 przez poddanie i 4 przez nokaut, który zobaczyliśmy również podczas sobotniej gali.

Zawodnik zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Polakiem Adamem Kowalskim, który ma na swoim koncie 13 zwycięstw, 7 porażek i jedno no-contest. Dla reprezentanta Arrachion Olsztyn był to 6 pojedynek w organizacji FEN.

Faworytem pojedynku był Kowalski, jednak Chorwat sprawił dużą niespodziankę i skończył przed czasem byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej.

Zgela potrzebował zaledwie 70 sekund, aby ustrzelić swojego rywala. Trafił szybką serią prawy-lewy, po której Polak padł na deski. Zanim sędzia zdążył przerwać pojedynek, Chorwat dobił Kowalskiego mocnymi ciosami w parterze.

Wszedłem do oktagonu, wiedziałem, co tam mam robić i zrobiłem – powiedział po walce zwycięzca.

Natomiast “Red”, który jest menadżerem Zgela, dodał – Nie tylko Chorwaci, ale w ogóle ludzie z Bałkanów, którzy walczą, nie kalkują. Jeśli pojawia się okazja, po prostu biorą walki. I Mario też wziął. I to z takim kozakiem jak Kowalski.

Źródło: Twitter/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments