wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaLegia Warszawa zapłaci Papszunowi fortunę? Wiemy na jakie wynagrodzenie może liczyć u...

Legia Warszawa zapłaci Papszunowi fortunę? Wiemy na jakie wynagrodzenie może liczyć u Mioduskiego!

Legia Warszawa zmaga się z kłopotami. Wyniki sportowe są poniżej oczekiwać, dlatego też klub ze stolicy szuka nowego szkoleniowca. Na celowniku znalazł się odpowiedzialny za sukcesy Rakowa Częstochowa Marek Papszun.

Wojskowi są zdecydowani, że to Marek Papszun ma zostać ich szkoleniowcem. Trener Rakowa ma obecnie obowiązujący kontrakt z Rakowem. Umowa z klubem z Częstochowy kończy się latem. Klub ze stolicy chciałby podjąć współpracę z Papszunem już teraz, lecz jest skłonny poczekać także do lata.

„Uważam, że Marek Papszun, przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach. Mam przekonanie, że charyzma, wiedza i doświadczenie trenera Papszuna bardzo pozytywnie połączą się z filozofią klubu” – mówił w ostatniej rozmowie Mioduski.

„Nie zakładam takiej opcji, że trener Papszun odejdzie od nas zimą. Tym bardziej że wszystkie karty wciąż są w naszych rękach. Przynajmniej do lata” – skwitował w odpowiedzi Michał Świerczewski (właściciel Rakowa).

Papszuna do objęcia Legii mogą przekonać warunki finansowe. Według medialnych doniesień mógłby on liczyć nawet na 250 tysięcy miesięcznie! Nawet jeśli będą one nieco niższe i wyniosą 200-220 tysięcy to i tak będzie to rekordowa pensja, jak na warunki Ekstraklasy.

Na zakończenie tej trenerskiej noweli będziemy musieli jeszcze poczekać. Wkrótce okaże się jaką przyszłość wybierze dla siebie Marek Papszun.

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.