Środa, 22 Maja, 2024

Tańcula wyjaśnia, co ze złotą bransoletą! Dostał wiadomość od Popka! “Nagrać filmik jest łatwo, a wywiązać się z umowy…”

Tańcula wyjaśnia, co ze złotą bransoletą! Dostał wiadomość od Popka! "Nagrać filmik jest łatwo, a wywiązać się z umowy..."
Fot. YouTube
Opublikowane 3 grudnia 2021, 11:16
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Arkadiusz Tańcula zabrał głos w sprawie złotej bransolety, o której głośno w ostatnim czasie. Miał ją dostać za pokonanie Jacka Murańskiego.

Kibice chcą wiedzieć, jak rozstrzygnie się wyzwanie, które “Aroy” dostał od “Popka” jeszcze w ubiegłym roku. Raper na planie filmowym “Asymetrii” poznał Jacka Murańskiego i nagrał wideo, na którym oświadczył, że odda swoją złotą biżuterię za pokonanie “Murana”.

Arek, Arek, Arek Tańcula, jeżeli naje**iesz mojego ojca, dam ci w prezencie 600 gram złota 18 karatów. Masz jaja? Zapraszam na ring – mówił “Popek” z bransoletą w ręce.

Na gali FAME 12 Tańcula zmierzył się z Murańskim i nie dał mu najmniejszych szans. Zasypał go ogromną ilością ciosów i brutalnie rozbijał przez cztery rundy. Niestety Jacek został zdyskwalifikowany i nie doczekaliśmy się nokautu, na który poza samym zawodnikiem liczyło wielu kibiców.

Po walce social media “Popka” zostały zalane komentarzami kibiców, którzy domagali się złota dla “Aroya”. Raper zabrał głos w sprawie i stwierdził, że temat bransolety przestał obowiązywać, gdy przeprosił Tańculę za całą sytuację z Murańskim.

Niedawno “Popek” zamieścił w sieci nagranie, po którym można wywnioskować, że bardzo nie chce oddać Arkadiuszowi obiecanego złota.

Chciałbym wyjaśnić dwie sprawy. Pierwsza to z bransoletą. Akcja z bransoletą już nie była aktualna w momencie, kiedy Murański zaczął zachowywać się jak debil, mówiąc, że ja z Tańculą w rozmowie telefonicznej się z niego nabijałem, co było nieprawdą.

– Podszedłem do Tańculi, przeprosiłem go wtedy za ten cały je*any cyrk, podaliśmy sobie ręce i sprawa z bransoletą już nie była aktualna.

Do całej sytuacji odniósł się sam Tańcula, który podczas live’a został zapytany o to, kiedy dostanie wygraną złotą bransoletę od “Popka”. Zawodnik FAME przyznał, że raczej nigdy do tego nie dojdzie.

– Pewnie nigdy. To tak jest. Wiesz, rzucić coś, nagrać filmik jest łatwo, a wywiązać się z umowy jest ciężko. Zwłaszcza on mnie potem przeprosił za ten filmik, ale jak to powiedział Cezar z Rzymu, a klatka była rzymska: “Kości zostały rzucone”.

Co ciekawe, na kolejnym live Tańcula zdradził, że dostał wiadomość głosową od “Popka”. Raper ponownie oświadczył to, co mówił już wcześniej. Sprawa “złotej kiety” straciła ważność wraz z przeprosinami.

“Popek” nagrał mi wiadomość głosową. No i powiedział: “Słuchaj Arek, ale my się pogodziliśmy. Pamiętasz, jak podałem ci rękę i cię przeprosiłem? To od tamtej pory już nieaktualne”. Mhm… Aha… Także “Popek” się wymigał moi drodzy. “Popek” się wymigał.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO