fot: YouTube
Opublikowane 14 grudnia 2021, 20:20
0
0

Robert Lewandowski zdobył swoje kolejne bramki w barwach Bayernu Monachium. Tym razem padło na VfB Stuttgart. Polak jest coraz bliżej dogonienia Cristiano Ronaldo.

Bayern Monachium ograł w Stuttgarcie miejscowe VfB aż 5:0. Ten mecz był popisem Roberta Lewandowskiego i Serga Gnabrego. Niemiec zaliczył hat-tricka i do tego asystował też dwukrotnie Lewemu. Polak natomiast oprócz dwóch trafień dołożył także jedno kluczowe podanie.

Portugalczyk w 2013 roku zdobył 69 bramek. Robert Lewandowski na ten moment ma 68 goli. Przed Polakiem zostało jeszcze jedno spotkanie w tym roku. Bawarczycy w ostatnim meczu przed przerwą świąteczną zmierzą się z VfL Wolfsburg.

Robert aby pobić słynnego Portugalczyka musiałby wpisać się na listę strzelców dwukrotnie. Przypominamy, że w 2015 roku polski snajper właśnie w meczu przeciwko tej ekipie popisał się słynnymi pięcioma golami zdobytymi w dziewięć minut.

Strzelając dwie bramki, przebije w tej klasyfikacji Cristiano Ronaldo i zrówna się z Zico, który potrafił zdobyć w jednym roku 70 bramek. Mecz Bayern Monachium – VfL Wolfsburg odbędzie się 17 września (piątek) o godzinie 20:30.