piątek, 24 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaCzesław Michniewicz wściekły na dziennikarza! "Pana wypowiedź nadaje się do prokuratury"

Czesław Michniewicz wściekły na dziennikarza! „Pana wypowiedź nadaje się do prokuratury”

Podczas konferencji prasowej poświęconej nowemu trenerowi reprezentacji Polski Czesławowi Michniewiczowi nie zabrakło pytań o wydarzenia sprzed ponad 15 lat. Dziennikarzom chodziło o słynną aferę z „Fryzjerem”.

Temat rozpoczął dziennikarz Polskiego Radia Andrzej Janisz. Poprosił on Michniewicza o wypowiedzenie specjalnego oświadczenia na ten temat.

„Chcę podkreślić to, co mówił prezes Boniek, zatrudniając mnie w 2017 roku. Nic złego nie zrobiłem, nie mam żadnego zarzutu, nie byłem wbrew temu, co niektórzy opowiadają świadkiem koronnym” – powiedział Michniewicz.

Chwilę potem ten sam temat pociągnąć postanowił Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski. Tym razem na temat afery i udziału Michniewicza w niej wypowiedział się prezes Kulesza.

„To nie zostało potwierdzone. Nic mi na ten temat nie wiadomo. My dzisiaj mamy akcję Rosja. Skupmy się na meczu barażowym, a nie kopaniu się po kostkach! Mnie interesuje aspekt sportowy, a nie prokuratorski. Czesław Michniewicz nie był osobą oskarżoną. To mi wystarczy” – mówił Cezary Kulesza.

Dziennikarz Wirtualnej Polski ciągnął jednak temat dalej i zapytał Michniewicza o to, jak to jest prowadzić drużynę w ustawionym meczu i czy ta wiedza pomoże nowemu selekcjonerowi w pracy z Biało-Czerwonymi. Michniewicz nie krył swojej irytacji takimi pytaniami.

Pana wypowiedź nadaje się do prokuratury, i to nie z tej strony co pan myśli. Pan insynuuje, że uczestniczyłem w dwóch sprzedanych meczach. Nikt tego nie potwierdził. Pan stwierdza nieprawdę. Chcę skończyć ten temat raz na zawsze” – skwitował Czesław Michniewicz.

We wcześniejszej części konferencji prasowej prezes PZPN Cezary Kulesza zdradził nieco szczegółów dotyczących kulis wyboru selekcjonera reprezentacji Polski. Jego wypowiedzi przytaczaliśmy już TUTAJ.

Sylwetkę nowego selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza przedstawialiśmy już w TYM artykule.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.