czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaFame MMA"Boxdel" o przypadkowym spotkaniu z Marcinem Najmanem! "Zostawił posiłek i uciekł, zwykły...

„Boxdel” o przypadkowym spotkaniu z Marcinem Najmanem! „Zostawił posiłek i uciekł, zwykły tchórz”

W ostatnim czasie mocno nasilił się konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem i jednym z włodarzy największej polskiej organizacji freakowej.

Wszystko zaczęło się od programu face-to-face przed galą FAME 13, w którym gościli bohaterowie walki wieczoru, czyli „Nitro” i „Unboxall”. W pewnym momencie Michał „Boxdel” Baron w ostrych słowach wypowiedział się na temat „El Testosterona”:

– Dla mnie ogólnie Marcin Najman to jest po prostu je**ny śmieć. Chciałbym to powtarzać za każdym razem, gdy mam okazję powiedzieć to do wielu ludzi. Pozdrawiam.

Po tej wypowiedzi „El Testosteron” odpalił się i na Twitterze zamieścił serię wpisów skierowanych do włodarza organizacji FAME. Odniósł się m.in. do ich spotkania w Wieluniu, gdzie odbyły się protesty przeciwko gali MMA-VIP i napisał:

– Bąbel zwany odkurzaczem, odgłosy jego nosa z toalety łudzącą przypominają odkurzacz. Twierdzi, że chciał podejść do mnie w Wieluniu z kamerką. To pokaż te nagrania, jak podchodzisz obsrańcu ! Że mieszkasz blisko Częstochowy ? Już o siłowni bajek naopowiadałeś obleśny obsrańcu.

„Boxdel” o spotkaniu z Marcinem Najmanem

Teraz Baron na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym zdradził, że po raz kolejny miał okazję spotkać „El Testosterona”. Tym razem wydarzyło się to przez przypadek w jednym z centrum handlowych w Częstochowie. Na widok włodarza FAME Najman miał zostawić swój posiłek i uciec:

– Po drodze do Warszawy byłem w galerii w Częstochowie z moimi ziomalami i przypadkiem spotkałem Najmana, który widząc mnie, zostawił swój posiłek i uciekł, zwykły tchórz 😂 gdzie są ci twoi gangsterzy łebster.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szalona propozycja PSG dla Kyliana Mbappe! Ma być już nie tylko...

0
Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach zatrzymania u siebie Kyliana Mbappe. Paryżanie zaproponowali 23-latkowali nowy kontrakt, ale i rolę "szefa projektu".