czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaRadosław Majdan ostro o działaniu Michniewicza! "Manipuluje opinią publiczną, nie mogę pozwolić...

Radosław Majdan ostro o działaniu Michniewicza! „Manipuluje opinią publiczną, nie mogę pozwolić by ktoś taki mnie obrażał”.

Czesław Michniewicz niedawno w nieprzychylny sposób wypowiedział się na temat Radosława Majdana. Były bramkarz nie zamierzał pozostać mu dłużny i w rozmowie z „Onet.pl” odniósł się do słów selekcjonera reprezentacji Polski oraz otwarcie skrytykował jego działanie w mediach.

Nie da się ukryć, że Czesław Michniewicz nie ma najlepszych stosunków z częścią dziennikarzy oraz środowiska piłkarskiego. Do grona jego przeciwników należy także Radosław Majdan, o którym podczas programu „Pogadajmy o Piłce” wypowiedział się selekcjoner.

„Jeśli nasz celebryta…bez nazwiska, domyślicie się o kogo chodzi, który grasował w Zatoce Sztuki, mnóstwo innych głupot narobił łącznie z molestowaniem rzeczniczek klubów, a potem ocenia mnie moralnie, to ja tego nie akceptuję. Tego nie mogę strawić” – wypalił Michniewicz.

Według Majdana to nie był pierwszy raz, kiedy to Michniewicz wypowiada się o nim w nieprzychylny sposób. Były bramkarz postanowił odpowiedzieć selekcjonerowi reprezentacji Polski.

„Zostałem obrażony pierwszy raz. Myślałem, że ok, chciał odreagować. Pojechał ze mną, ale rozumiem. Nie ma powodów uprawiać szermierki słownej. Ale potem był drugi, trzeci, czwarty, piąty raz. Trochę to poszło za daleko. Przyklejanie mnie, żeby mnie zdyskredytować, do Zatoki Sztuki. Do sprawy, którą mam z Sylwestrem Latkowskim, która oparła się o sąd. Jestem przekonany, że to wygram. Nie było najmniejszych podstaw, żeby mnie w to angażować. Mówienie o jakimś molestowaniu, takie podprowadzanie pode mnie, ale bez wymieniania mojego nazwiska… Michniewiczowi wydaje się, że bardzo dobrze manipuluje opinią publiczną, ale nie do końca – przyznał Majdan.

Radosław Majdan motywację działań Michniewicza upatruje w jego niedawnym sukcesie podczas baraży o Mistrzostwa Świata 2022.

„Selekcjoner poczuł tryb nieśmiertelności, bo wygrał ze Szwecją. Wydaje mu się, że po wizycie u premiera może skrytykować wszystkich. Trochę za daleko. U selekcjonera oczekujemy klasy, innego podejścia. Nie tego, że swoich wrogów będzie dyskredytował. Nie mogę pozwolić, by ktoś taki jak Michniewicz, obrażał mnie bezkarnie. To opiera się o dalej idące konsekwencje. Mam nadzieję, że ochłonie. Musi się pogodzić z tym, że selekcjoner odpowiada też na trudne pytania. A jeśli mówi o molestowaniu, to jest to niesmaczne. W takim razie powinien powiedzieć albo wszystko, albo nic. To bardzo poważne oskarżenie” – skwitował.

Źródło: YouTube / Onet.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.