Alan gotowy na rewanż w MMA! Denis odpowiada! „Ostatnio wytarłem tobą całą klatkę”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 kwietnia 2022, 15:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że to nie koniec głośnego konfliktu, który miał zostać rozwiązany na High League 2, kiedy to Alan Kwieciński zmierzył się z Denisem Załęckim.

Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, co zobaczyliśmy na konferencjach przed galą i podczas face-fo-face. Przy każdym spotkaniu twarzą w twarz Denisowi puszczały nerwy i uderzył swojego rywala z liścia, z pięści, a nawet z łokcia.

„Bad Boy” zapowiadał szybki nokaut, jednak przebieg starcia zaskoczył wielu kibiców. Alan przetrwał cały dystans, jednak w każdej rundzie kilkukrotnie leżał na deskach. Załęcki całkowicie zdominował pojedynek i mocno rozbił swojego przeciwnika.

Denis ostro o Alanie

Załęcki chciał walczyć z Alanem w piąstkówkach, jednak pojedynek odbył się w K-1 w dużych rękawicach. Teraz Alan za pośrednictwem social mediów potwierdził, że jest gotowy na drugą walkę z „Bad Boyem” Jestem chętny na rewanż nawet w MMA – napisał w jednym z komentarzy na Instagramie.

Szybko otrzymał mocną odpowiedź od Denisa. Fighter jest jak najbardziej chętny na pojedynek i proponuje, żeby zrobić go na gali The War, tydzień po tym, jak zadebiutuje w formule MMA na High League 3:

– Alanik, nie dość, że wytarłem całą klatkę ostatnio tobą w dużych rękawicach i do tego byłem bez kondycji (wiadomo dlaczego), to jeszcze masz czelność szpileczki wbijać? Mówisz o rewanżu nawet w MMA? Na małe rękawice? Zmień dilera.

Ale jak tak bardzo chcesz, to dam ci ten rewanż, ale zrobimy go na The War 11 czerwca. Jest to tydzień po High League. Oczywiście ubierzemy małe rękawice. Oficjalnie się wypowiadasz, to odpowiedz na to. Chyba że kalkulator już się włączył i wymiękasz?

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO