sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaHiszpańskie media podały ile pieniędzy ma zarabiać Lewandowski w Barcelonie!

Hiszpańskie media podały ile pieniędzy ma zarabiać Lewandowski w Barcelonie!

Hiszpańskie media twierdzą, że Robert Lewandowski osiągnął już pełne porozumienie z FC Barceloną. Podały też, ile pieniędzy ma w Katalonii inkasować Lewandowski.

Cały czas niepewna jest klubowa przyszłość Roberta Lewandowskiego. Napastnik dał jasno do zrozumienia, że chce odejść z klubu i liczy na to, że Bayern zgodzi się na jego sprzedaż. Bawarczycy pozostają jednak przy tym, że Lewandowski ma wypełnić swój kontrakt do końca.

Tymczasem hiszpański dziennik „Sport” podał do informacji publicznej szczegóły dotyczące umowy Lewandowskiego z FC Barceloną. Ich zdaniem polski napastnik ma inkasować 12 milionów euro netto za każdy sezon swojej gry. Co więcej, Duma Katalonii miałaby też wyłożyć Bayernowi 30 milionów euro.

Wyżej wspomniane szczegóły wraz ze zdjęciem Roberta i podpisem „Lewandowski całkowite porozumienie” znalazły się na okładce niedzielnego wydania dziennika „Sport”.

„Xavi, trener FC Barcelony, uważa Roberta Lewandowskiego za priorytet numer 1, aby móc rozpocząć nowy projekt, a kierownictwo sportowe, na którego czele stoją Mateu Alemany i Jordi Cruyff, chce spełnić prośbę trenera”

„Jeśli uda mu się osiągnąć porozumienie transferowe z Bayernem Monachium, to FC Barcelona umieści Roberta Lewandowskiego na pierwszym etapie nowej struktury wynagrodzeń – czytamy.

Źródło: Sport

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.