środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaFatalne informacje dotyczące reprezentanta Polski. "Niepewna sytuacja...jest załamany"

Fatalne informacje dotyczące reprezentanta Polski. „Niepewna sytuacja…jest załamany”

Krystian Bielik to zawodnik, którego prześladują kontuzje. Pomocnik, który niedawno wyleczył poważną kontuzję, nie rozegrał i nie rozegra ani minuty w czerwcowym zgrupowaniu. Zawodnik ponownie ma problemy ze zdrowiem.

Krystian Bielik wrócił do gry na początku 2022 roku. Dzięki temu zdołał załapać się na marcowe zgrupowanie, gdzie zagrał zarówno w sparingu ze Szkocją, jak i finale barażów ze Szwecją.

Niestety w kolejnym zgrupowaniu nie miał już tyle szczęścia. Krystian przybył na nie z lekkim urazem. Podczas wewnętrznej gry przed meczem z Belgią jego uraz pogłębił się przez co, zamiast na stadion musiał ponownie wybrać się do lekarza.

Kulisy całego wydarzenia w programie „Moc Futbolu” przybliżył Mateusz Borek.

„Trener miał koncepcję sprawdzenia na tym zgrupowaniu Krystiana Bielika. Był kandydatem, żeby dać coś innego w środkowej strefie. On jest załamany. Rozmawiałem z nim w przerwie w meczu. Krystian leci do lekarza do Londynu. Mówił mi, że noga ciągle go boli” – relacjonował.

To jednak nie koniec problemów 24-latka. Jego klubowa przyszłość stoi bowiem pod dużym znakiem zapytania. Obecny klub Bielika Derby County spadł z League One, a dodatkowo ma duże problemy finansowe. Na ten moment nie wiadomo czy w ogóle zgłosi się do rozgrywek w nowym sezonie.

„Do tego jeszcze dochodzi sytuacja klubowa. Istnieje możliwość, że klub upadnie. Tam są takie problemy finansowe, iż niewykluczone, że oni znikną z mapy. Bielik ma kilka propozycji, ale nie jest zdrowy. Możliwe, że zostanie wolnym zawodnikiem” – mówił Borek.

Źródło: Kanał Sportowy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze