wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaWotore(VIDEO) Marcin Najman zawalczy na gołe pięści! Podaje federację i nazwisko rywala!...

(VIDEO) Marcin Najman zawalczy na gołe pięści! Podaje federację i nazwisko rywala! „Szykuje się gruba akcja z…”

Marcin Najman ogłosił, że zawalczy w tym roku i podał nawet federację, w której odbędzie się jego walka. Padło też nazwisko przeciwnika i nie jest to Jacek Murański!

Marcin Najman jest skonfliktowany z wieloma osobami ze świata sportów walki, tak zawodowego, jak i freak fightów. Wszyscy pamiętają pojedynek popularnego „El Testosterona” z Kasjuszem Życińskim, gdzie „Don Kasjo” został obalony i kopnięty mimo tego, że starcie odbywało się w formule bokserskiej.

W ostatnim czasie Najman zapowiadał zakończenie konfliktu z Jackiem Murańskim. Na swoim kanale YouTube były pięściarz poinformował o swojej sytuacji kontraktowej i dodał, że będzie czekał na propozycję zorganizowania jego walki „ze starym fraglesem”. Sam zawodnik miał też nie porozumieć się z tajemniczą federacją.

Na swoich social mediach „El Testosteron” zamieścił wideo, na którym prezentuje wachlarz umiejętności na worku. Spodziewano się, że jest to zapowiedź powrotu byłego zawodnika KSW, Fame MMA, czy MMA-VIP, a dziś już wiemy, że Marcin Najman jest dogadany z nową federacją!

„El Testosteron” zawalczy na gołe pięści!

Wczoraj na Instagramie Marcin Najman zamieścił wideo z przedstawicielami organizacji walk na gołe pięści, WOTORE! Na nagraniu pada też nazwisko oponenta i nie jest to Jacek Murański. „El Testosteron” rozwiąże konflikt z szefem federacji Fight Exclusive Night, Pawłem Jóźwiakiem!

– Moi drodzy, bardzo miłe spotkanie z Mariuszem oraz Jaśkiem z WOTORE. Szykuje się naprawdę wielkie wydarzenie… czy do końca sportowe? No, nie jestem przekonany, ale Jóźwiak na pewno w strachu i obsr***y cały! Także szykuje się gruba akcja z Jóźwiakiem… na gołe pięści!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze