Minda brutalnie zdemolował Aptekę! Złamał mu szczękę i nos! Jest nagranie z walki [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 24 czerwca 2023, 10:50
przez Przemek Krautz
38
14
2 komentarze

Jest nagranie z gali WOTORE 7, podczas której doszło do pojedynku pomiędzy Kamilem Mindą oraz Szymonem Nowowiejskim znanym jako „Apteka”.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego udzielił swojemu rywalowi brutalną lekcję pokory. Przez ostatnie miesiące Nowowiejski atakował w mediach zarówno Mindę, jak i trenera oraz Akademią Sportów Walki Wilanów. Kiedy jednak doszło do starcia, nie miał za wiele do powiedzenia.

Minda zdemolował „Aptekę”, który tak naprawdę poza dwoma lekkimi uderzeniami w klinczu nie wyprowadził żadnego celnego ciosu. Nawet na moment nie zagroził swojemu przeciwnikowi. Bardziej doświadczony z zawodników ustrzelił Nowowiejskiego mocnym sierpem i naruszył rywala.

Minda brutalnie rozbija „Aptekę”

Następnie dołożył kolano i serię ciosów w parterze. Jakby tego było mało, udusił go do nieprzytomności. Kiedy sędzia przerwał walkę, doszło do wielkiej awantury, którą rozpoczął narożnik przegranego. Więcej informacji wraz z nagraniem znajdziesz tutaj – Apteka dostał lekcję pokory! Wielka awantura po wygranej Mindy! Trener Okniński uderzony butelką w głowę [WIDEO]

Jak się okazało, ciosy Mindy spowodowały poważne obrażenia. Sam „Apteka” po przegranej wyjaśnił, że potężnym sierpem złamał mu szczękę i nos, przez co ten zalał się krwią:

– W 26 sekundzie dostałem sierpa prawego. Szczęka nie pękła, tylko się złamała i wpadła do środka. Wbiła się w język, utrudniała oddychanie, zalałem się krwią z każdej strony, z nosa złamanego i tak dalej.

Poniżej znajdziesz nagranie z całej walki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
38
14
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
widz
widz
5 miesięcy temu

niebezpieczny sport i trzeba sie z tym liczyc nie kazdy sie nadaje trzeba naprawde byc pewnym swoich umiejetnosci.

widz
widz
5 miesięcy temu

bardzo dostal potezne ciosy jeszcze kolano bylo. apteka nie byl chyba tak dobrze przygotowany do tak dobrego zawodnika.