Czwartek, 18 Lipca, 2024

Trener Okniński skomentował aresztowanie “Apteki”! “Czemu sztywny nie postawił się, tylko leżał jak placek”

fot. zatrzymanie “Apteki”, policja/YouTube
Opublikowane 4 lipca 2023, 11:32
przez Jakub Hryniewicz
31
9
3 komentarze

Trener Mirosław Okniński skomentował aresztowanie Szymona N., czyli popularnego “Apteki”. Szkoleniowiec wbił szpilkę w ostatniego rywala swojego zawodnika, Kamila Mindy.

Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu śląscy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców rozpracowali zorganizowaną grupę przestępczą zajmująca się wytwarzaniem i sprzedażą środków odurzających. Łącznie dotychczas aresztowano 4. mężczyzn, a jednym z nich jest Szymon N., znany jako “Apteka”.

Jak informuje policja, w trakcie przeszukań zabezpieczono m.in. maczety, kastety, kamizelki kuloodporne, narkotyki oraz gotówkę. Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Grozi im do 12 lat więzienia.

Trener Okniński skomentował aresztowanie “Apteki”!

Szymon N. przed kilkoma miesiącami zaatakował Amadeusza “Ferrariego” Roślika, gdy ten przebywał w Tajlandii. Chciał w ten sposób zagwarantować sobie walkę w którejś freakowej organizacji. Na agresję wobec swojego podopiecznego szybko zareagował trener Mirosław Okniński, który zaproponował, by “Apteka” zmierzył się z Kamilem Mindą. Ich walka odbyła się w WOTORE. W main evencie “King Kong” brutalnie rozbił Szymona N., między innymi łamiąc mu szczękę i nos. Ostatecznie zwyciężył dusząc przeciwnika do nieprzytomności.

Mający nie po drodze z “Apteką” trener Okniński zamieścił dziś kilka wpisów na swoim Facebooku, w których wbił szpilkę w niedawnego uczestnika walki wieczoru. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów zaznaczył, że takie osoby nie powinny być uznawane przez sportowe środowisko.

Środowisko sportowców MMA powinno usuwać takich ludzi jak “Apteka” ze swojego grona. Ja, jako człowiek, który tworzył polskie MMA, jestem przeciw patologii. MMA dla sportowców nie dla bandytów. MMA przeciw nark*tykom. MMA to piękny sport. Apteka nigdy nie był zawodnikiem MMA tylko pozerem udającym zawodnika.

Jak wjeżdżał do hotelu Amadeusza “Ferrariego”, to Apteka był odważny i śmiał się, że wszyscy się wystraszyli. Czemu sztywny nie postawił się, tylko leżał jak placek – napisał trener Mirosław udostępniając tekst o zatrzymaniu Szymona N. Kilka minut później dodał:

Sport jest po to, by walczyć w klatce, na ringu, a nie napadać w hotelu lub rzucać butelkami. Takie osoby trzeba eliminować ze środowiska sportowego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
31
9
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ACAB
ACAB
1 rok temu

Szkoda chłopa

Jan
Jan
Reply to  ACAB
1 rok temu

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ebes
Ebes
1 rok temu

szkoda chłopaka, jestem pewny ze dobrym ludziom krzywdy nie zrobił, ale tak to jest jak się zajmujesz ulica a nagle chcesz być celebryta :))