Apteka dostał lekcję pokory! Wielka awantura po wygranej Mindy! Trener Okniński uderzony butelką w głowę [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 24 czerwca 2023, 10:02
przez Przemek Krautz
14
30
8 komentarzy

Za nami gala WOTORE 7, która zakończyła się awanturą. Po najbardziej wyczekiwanej walce zaatakowany został trener Mirosław Okniński i jego zawodnicy.

Podczas wczorajszego wydarzenia został wyjaśniony głośny konflikt i doszło do starcia Kamila Mindy z Szymonem Nowowiejskim znanym jako „Apteka”. Ten drugi zasłynął z tego, że zaatakował popularnego freak fightera Amadeusza „Ferrariego” Roślika, kiedy ten przebywał w Tajlandii.

Nikt nie miał wątpliwości, że w ten sposób chciał się wybić i zdobyć głośną walkę. Nikt jednak nie chciał dawać rozgłosu „Aptece”, jednak ten nie odpuszczał i w ostrych słowach atakował m.in. Mindę oraz Oknińskiego. W końcu reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów zdecydował się na pojedynek.

Awantura po porażce „Apteki”

Walka na gołe pięści zakończyła się szybkim zwycięstwem Mindy, który udzielił rywalowi lekcji pokory. „Apteka” w mediach kreujący się na wojownika przegrał w nieco ponad 60 sekund i nawet na moment nie zagroził przeciwnikowi. Najpierw przyjął serię ciosów, a następnie został uduszony do nieprzytomności.

Po przerwanym pojedynku wybuchła awantura przez skandaliczne zachowanie narożnika „Apteki”. Najpierw kopnięty został Minda, który jeszcze nie zdążył podnieść się z maty. W jego obronie stanął Adam, syn Oknińskiego i zaczęła się szarpanina. Co ciekawe, sam „Apteka” nawet nie wiedział, co się dzieje, gdyż w tym czasie dochodził jeszcze do siebie, gdy nad jego głową trwała awantura.

Na tym się jednak nie zakończyło. Jak przekazało EbeEbe, w skład którego wchodzi Michał Pasternak i Piotr Lizakowski, czyli zawodnicy Akademii Sportów Walki Wilanów, ich trener Mirosław Okniński miał nawet zostać uderzony butelką w głowę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
30
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
5 miesięcy temu

To może napiszmy o bardzo „sportowym” zachowaniu Kamila Mindy, który jako pierwszy kopnął Aptekę, po zakończonej przez sędziego walce. I właśnie to kopnięcie wywołało całą sytuację, więc jeżeli mówimy o skandalicznym zachowaniu, to jako pierwszy powinien być wymieniony właśnie Minda.

Kasia
Kasia
Reply to  Kasia
5 miesięcy temu

https://vm.tiktok.com/ZGJCVrwuD/
Filmik został udostępniony też na stories WOTORE

trackback
Minda brutalnie zdemolował Aptekę! Złamał mu szczękę i nos! Jest nagranie z walki [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] Następnie dołożył kolano i serię ciosów w parterze. Jakby tego było mało, udusił go do nieprzytomności. Kiedy sędzia przerwał walkę, doszło do wielkiej awantury, którą rozpoczął narożnik przegranego. Więcej informacji wraz z nagraniem znajdziesz tutaj – Apteka dostał lekcję pokory! Wielka awantura po wygranej Mindy! Trener Okniński uderzony butelką… […]

trackback
Pasternak komentuje awanturę i atak na trenera Oknińskiego! „To nie jest impreza pod remizą” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] Ktoś z teamu „Apteki” uderzył nawet trenera Mirosława butelką w głowę. Tutaj znajdziesz więcej informacji wraz z nagraniem wczorajszej awantury – Apteka dostał lekcję pokory! Wielka awantura po wygranej Mindy! Trener Okniński uderzony butelką… […]

Adam
Adam
5 miesięcy temu

Apteka leżący został kopnięty to spowodowało słuszna awanturę nie kopie się nie przytomnego zawodnika wstyd .apteka king

trackback
„Apteka” aresztowany! Grozi mu do 12 lat więzienia! Jest nagranie z zatrzymania [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] starcia doszło na gali WOTORE, podczas której Minda udzielił „Aptece” brutalnej lekcji pokory. Szymon N. zapowiadał, że z łatwością poradzi sobie z rywalem, którego nieustannie obrażał. […]

trackback
Trener Okniński skomentował aresztowanie „Apteki”! „Czemu sztywny nie postawił się, tylko leżał jak placek” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
5 miesięcy temu

[…] się z Kamilem Mindą. Ich walka odbyła się w WOTORE. W main evencie „King Kong” brutalnie rozbił Szymona N., między innymi łamiąc mu szczękę i nos. Ostatecznie zwyciężył dusząc przeciwnika do […]