Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Marcin Najman już październiku wraca do MMA! Pokazał jak szlifuje formę

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 16 września 2022, 12:14
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Już 22 października podczas gali Wotore ma dojść do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy szefem FEN, Pawłem Jóźwiakiem oraz byłym włodarzem MMA-VIP, Marcinem Najmanem. “El Testosteron” pokazuje, jak buduje swoją dyspozycję do nadchodzącego starcia.

Najman po raz ostatni pojawił się w oktagonie w marcu 2022, kiedy podczas gali MMA-VIP 4 pokonał przez TKO w drugiej rundzie “Miśka z Nadarzyna“. Po tym wydarzeniu żona częstochowianina sprzedała swoje udziały wspólnikowi Dariuszowi Kosowskiemu, a “El Testosteron” przestał pełnić funkcję włodarza organizacji. Sam jednak zapowiedział, że nie wycofuje się z MMA.

Od ponad roku dużo mówiło się o tym, że Marcin Najman miałby zawalczyć z szefem FEN, Pawłem Jóźwiakiem oraz Jackiem Murańskim. Już wiadomo kiedy i na jakiej gali zobaczymy starcie z włodarzem drugiej największej profesjonalnej federacji MMA w Polsce. Jak zapowiada zawodnik z Częstochowy dojdzie do niego 22 października na wydarzeniu organizowanym przez Wotore.

El Testosteron” w swoim mediach społecznościowych regularnie pokazuje, jak wygląda jego obóz przygotowawczy do nadchodzącego starcia. W czwartek wieczorem opublikował wideo, na którym można zobaczyć tarczowanie. Trzeba przyznać, że u 43-latka jest szybkość i potężna moc ciosu.

47-letni Paweł Jóźwiak od 2013 roku stoi na czele Fight Exclusive Night. Jego organizacja jest uważana za drugą największą profesjonalną federację MMA w Polsce zaraz po KSW. Pojedynek z Marcinem Najmanem będzie jego debiutem jako zawodnik.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments