Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Kolejny wróg trafia na listę Jacka Murańskiego: “Wardęga, ty się nie pucuj, chorągiewo. Zostaniesz skompromitowany na oczach całej Polski”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 10:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Lista wrogów Jacka Murańskiego stale się powiększa, tym razem dopisany do niej został Sylwester Wardęga, wobec którego zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Za nami pierwsza konferencja przed galą FAME 16, podczas której “Muran” stoczy swój trzeci pojedynek, tym razem będzie to walka w formule MMA, a rywalem jest Robert “Sutonator” Pasut, który po raz kolejny swoimi występami porwał kibiców.

Jacek Murański vs Sylwester Wardęga

“Muranowi” nie spodobało się to, że w ostatnim czasie promowane było hasło “FAME bez Murańskich”. Arkadiusz Tańcula liczył na to, że po ostatnich walkach Jacek nie otrzyma więcej pojedynków, jednak ten powraca już na kolejnej edycji.

“Aroy” był naprawdę wściekły i nazwał Pasuta “sprzedajną ku*wą”. Kibice jednak stanęli w jego obronie i przypomnieli, że Tańcula dwukrotnie bił się z Jackiem. Sam “Sutonator” wypomniał mu to podczas konfrontacji, do której doszło na konferencji.

W pewnym momencie doszło także do konfrontacji Jacka z Sylwestrem Wardęgą. Freak fighter twierdzi, że youtuber promował hasło “FAME bez Murańskich”. Ten jednak zapewnia, że nigdy tak nie było i sam przyznał, że takie postaci jak Jacek i Mateusz są potrzebne freakowej federacji.

– Ja nie mam żadnych problemów, za to ty je będziesz miał i to już wkrótce, zobaczysz. (…) Ty nie udawaj moje przyjaciela. Wśród takich przyjaciół to psy zająca zjadły. Ty się teraz nie pucuj, ty chorągiewo. Chroń mnie przed takimi przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę.

– To jest pewien proces, to jest sztuka, na razie mamy akt pierwszy. Żeby widzowie byli zainteresowani dalszą kontynuacją, no to będziemy musieli zostawić w pewnej tajemnicy. To jest insynuacyjny pajacyk, pozuje na intelektualistę, ale to jest tak prosta maszyneria, że będzie skompromitowany na oczach całej Polski on i jego produkt “Nitro”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO