Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Wawrzyk ciężko znokautowany w 2 rundzie! Nieudany powrót po 6 lat!

Fot. YouTube
Opublikowane 1 października 2022, 09:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Niestety Andrzejowi Wawrzykowi nie udało się odnieść zwycięstwa we wczorajszym pojedynku. Poniósł porażkę już w drugiej odsłonie.

Krakowski pięściarz w przeszłości był m.in. mistrzem Polski w wadze ciężkiej, a nawet walczył o tytuł mistrza świata, jednak nie udało mu się go zdobyć. Wawrzyk do 2016 roku stoczył 34 walki i odniósł 33 zwycięstwa, w tym 19 przed czasem.

W 2013 roku w Rosji stanął do walki o mistrzowski tytuł WBA. Zmierzył się wówczas z aktualnym posiadaczem pasa Aleksandrem Powietkinem. Niestety “Sasza” nie dał Wawrzykowi większych szans i znokautował go już w trzeciej odsłonie.

Wawrzyk ciężko znokautowany

Teraz Wawrzyk postanowił powrócić po 6 latach od ostatniej walki i zmierzył się z Michałem Bołozem na gali w Łomży. Pięściarz do powrotu przygotowywał się m.in. w Hiszpanii i trenował pod okiem Zbigniewa Raubo. W ringu jednak nie zaprezentował się najlepiej.

Od początku pojedynku Bołoz, którego zawodowy rekord to 4 zwycięstwa, 4 porażki i 2 remisy, ruszył na rywala z mocnymi atakami. Wawrzyk przyjmował ciosy na blok i pod koniec pierwszej odsłony, zaczął odpowiadać na ataki rywala.

Wszystko rozstrzygnęło się już w kolejnej rundzie. Bołoz zepchnął przeciwnika pod liny i wykorzystał to, że miał opuszczoną prawą rękę i był odsłonięty. Wystrzelił mocnym sierpowym, po którym Wawrzyk został ciężko znokautowany.

Sędzia nawet nie zaczął liczyć, tylko od razu zakończył pojedynek. Poniżej znajdziecie nagranie z nokautu:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments