Sobota, 15 Czerwca, 2024

Zawodnik WOTORE uderza w Piotra Szeligę! “Kiedyś go spotkałem. To jest zwykły buc, pruje się do wszystkich”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2022, 12:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W najnowszym odcinku Na Gołe Pięści EXTRA gościem Jaśka Zwykłego był Piotr Więcławski, bohater main eventu WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Piotra Więcławskiego można bez wątpienia nazwać weteranem WOTORE. 21 października zmierzy się z Denisem Labryga w main evencie WOTORE 6. W pierwszym starciu stoczyli wyrównany pojedynek, który zapewnił kibicom ogromne emocje. Konfrontacja zakończyła się wówczas zwycięstwem Labrygi. Poza głośnym rewanżem zobaczymy także aż 5 superfighty oraz 8-osobowy turniej na gołe pieści.

Zawodnik WOTORE mocno o Szelidze

Więcławski, który jest bohaterem walki wieczoru przed galą udzielił ciekawego wywiadu, w którym poruszony został m.in. temat potencjalnego starcia z Michałem Pasternakiem o pas organizacji. Zawodnik WOTORE w mocnych słowach wypowiedział się także na temat Piotra Szeligi.

Wyjaśnił, jak poznał się z zawodnikiem FAME oraz dlaczego chciałby stoczyć z nim pojedynek w klatce:

– Najchętniej bym chciał dostać Piotra Szeligę. Tej parówy to nie cierpię. Kiedyś na targach kulturystycznych go spotkałem. Byłem kiedyś trenerem personalnym. Miałem z nim taką sytuację, sylwetkę miał dobrą, chciałem z nim pogadać, można powiedzieć, że mnie spławił i zdenerwował tą sytuacją.

Od tej pory widzę, że to jest zwykły buc i chuj i tyle. Pruje się do wszystkich, myśli, że coś potrafi. Nikt nie chce się z nim bić, ja się nie dziwie. Dziwie się, że w ogóle ktoś chce z nim rozmawiać.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments