Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Zapowiedź starcia Najman vs Jóźwiak! To nie będzie walka w MMA! Znamy brutalne zasady pojedynku

Fot. YouTube
Opublikowane 5 października 2022, 08:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź wyczekiwanego freak fightu. Wiemy również, na jakich zasadach zawalczą Marcin Najman i Paweł Jóźwiak.

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą Piotrem Więcławskim.

Pierwszy pojedynek stoczyli na czwartej edycji. Obaj zawodnicy byli mocno porozbijani, ale żaden z nich nie odpuszczał. W końcu w drugiej odsłonie Labryga zasypał swojego rywala na zmianę potężnymi łokciami i ciosami, a sędzia przerwał pojedynek.

Ponadto na kibiców czeka finał poprzedniego turnieju, w którym dojdzie do walki pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim, a Raulem Joshuą Stirem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Zapowiedź i zasady walki

Poza pojedynkami sportowymi zobaczymy także starcie freakowe, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Federacja WOTORE ogłosiła, że na najbliższej gali “El Testosteron” zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

Ich pojedynek odbędzie się wyłącznie w owijkach, co oznacza, że będzie to brutalna konfrontacja, a uderzenia nie będą wiele różniły się od ciosów gołą pięścią. Ponadto ma obowiązywać formuła MMA, będzie dozwolona zarówno walka w stójce, jak i w parterze.

Ja powiedziałem krótko. Mnie nie interesują zasady, ma być Paweł Jóźwiak – tak Najman skomentował formułę pojedynku.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments