Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Wrzosek o konfrontacji z Najmanem! “Prosto w twarz zapytałem odklepusa, czy teraz jest taki cwany”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 października 2022, 08:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim.

Podczas szóstej edycji WOTORE zobaczymy także walkę freakową pomiędzy Marcinem Najmanem i debiutującym Pawłem Jóźwiakiem. Zmierzą się oni w formule MMA, jednak będą bić się bez rękawic, jedynie w samych owijkach, więc uderzenia będą niemal takie same, jak ciosy gołą ręką.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Wrzosek o spotkaniu z Najmanem

Do sieci trafił materiał promujący nadchodzącą galę, w którym gościł Marcin Wrzosek, który na ostatniej edycji błyskawicznie rozbił Vaso Bakocevicia. Były mistrz KSW zapytany został o wytypowanie pojedynku freakowego. Jak wiadomo, od dawna ma on konflikt z “El Testosteronem” i przyznał, że kibicuje jego rywalowi oraz opowiedział o spotkaniu z Najmanem twarzą w twarz:

– Z czystej sympatii wskażę Pawła Jóźwiaka, bo Marcina Najmana po prostu nie lubię. Niech zginie w czeluściach Częstochowy. Dla mnie konflikt się rozwiązał w momencie, kiedy spotkaliśmy się twarzą w twarz. Ja zapytałem się odklepusa, czy jest teraz taki cwany prosto w twarz, a on w ogóle stał na baczność, nawet nie obrócił głowy w moją stronę.

– Trener Damian Herczyk podszedł, mówi: “Marcin zostaw Najmana, on jest przed walką”. To było w dzień walki, obok stała małżonka i córka. Z szacunku do nich odpuściłem. Po tej walce znowu mnie zaatakował w social mediach, no i ja mówię: “Czemu nie byłeś taki mądry, jak się spotkaliśmy przed hotelem twarzą w twarz?”. On powiedział: “Jesteś za mały i cię nie zauważyłem”. Dla mnie to koniec tego konfliktu okazał się pizdą nie tylko w necie, ale również w świecie.

Przyznał, że mógłby zmierzyć się z Najmanem, jednak nie chce dawać mu żadnej atencji. Przyznał, że po tym, co Jóźwiak pokazał na zapowiedzi walki, ciężko wskazać go w roli faworyta, jednak kibicuje prezesowi FEN i wierzy, że ten brutalnie rozprawi się z rywalem.

– Nie wiem, czy bym chciał dawać mu jakąkolwiek atencję. Mam nadzieję, że jego “kariera” umrze naturalną śmiercią. Patrząc na trailer no to ciężko mi typować. Mam nadzieje Paweł, że szykujesz jakiegoś mocarnego haka. Jóźwiak grał w rugby, może double lega będzie miał wypracowanego i się wpierdoli w tego nieszczęsnego Najmana i go skończy w parterze. Mam nadzieję, że to będzie brutalne skończenie i jakieś trwałe uszkodzenie nastąpi, oczywiście na Najmanie.

Najman ma dużo charakteru na 15 sekund. Potem jest równia pochyła. Jak wychodzi rozjuszony, ma dużo charakteru i buńczuczności, ale odkąd zobaczy, że nie uda mu się skończyć to jest równia pochyła.

Cały wywiad z Marcinem Wrzoskiem znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs. Najman

Walkę Paweł Jóźwiak vs. Marcin Najman, jak i całą galę Wotore 6 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments