(VIDEO) Youtuber sprowokował legendę Barcelony! Były zawodnik zaatakował mężczyznę i kopnięciem powalił na ziemię!

Fot. Twitter/La Opinion
Opublikowane 6 grudnia 2022, 12:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie z awantury, jaka miała miejsce pod jednym ze stadionów w Katarze. Legenda Barcelony zaatakowała jednego z kibiców.

W miniony poniedziałek na Stadium 974 w stolicy kraju odbył się mecz pomiędzy Brazylią i Koreą Południową, który zakończył się wynikiem 4:1. Po zakończonym meczu przed stadionem doszło do kłótni pomiędzy legendarnym zawodnikiem Samuelem Eto i kibicem.

Eto, który zawodową karierę zakończył w 2019 roku, w przeszłości grał m.in. dla takich drużyn jak FC Barcelona, Inter Mediolan czy Chelsea, a ostatnie 17 występów rozegrał w klubie Qatar SC. Aktualnie jest prezesem FECAFOOT, czyli Federacji Piłki Nożnej Kamerunu

Eto zaatakował kibica

Po wspomnianym meczu, gdy kibice opuszczali stadion, do byłego zawodnika podeszła grupa osób, która zrobiła sobie zdjęcia z legendą Barcelony. W pewnym momencie pojawił się również mężczyzna z kamerą.

Jak widać na nagraniu opublikowanym przez portal La Opinion, zawodnik po jakimś czasie odwrócił się i zaczął kierować w stronę mężczyzny.

Grupa osób próbowała zatrzymać Eto. Wtedy jeden z mężczyzn wyrwał kibicowi kamerę, a ta chwilę później wylądowała na ziemi. Kiedy zaatakowany mężczyzna próbował ją podnieść, został kopnięty kolanem przez byłego piłkarza i wylądował na ziemi.

Jak się okazuje, zaatakowany mężczyzna to youtuber z Algierii znany jako sadouni SM. Miał on słownie sprowokować byłego piłkarza i oskarżyć Kamerun o nieuczciwe zwycięstwo w meczach barażowych o awans na mundial, kiedy to sędzia po weryfikacji VAR nie uznał dwóch bramek Algierii.

Po całej sprawie youtuber udał się na pobliski komisariat, gdzie złożył doniesienie o tym, że został zaatakowany, a jego aparat uszkodzony.

Poniżej znajdziesz nagranie z awantury, jaka miała miejsce pod stadionem w stolicy Kataru:

Źródło: Twitter/laopinion.com/transfery.info

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments