Ferrari zapewnia, że nie wystraszył się wtargnięcia do pokoju hotelowego: „Bardziej byłem zszokowany. Chyba logiczne, że trzeba wstać i…”

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 1 stycznia 2023, 15:47
przez Przemek Krautz
9
32
Brak komentarzy

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos w sprawie przerwanej transmisji i ataku Szymona Nowowiejskiego, do którego doszło kilka dni temu.

W minionym tygodniu do sieci trafiły nagrania z Tajlandii, na których możemy zobaczyć, jak „Apteka” wtargnął do pokoju i zaatakował zawodnika FAME oraz jego znajomych, gdy akurat ci robili kolejnego live’a na swoim kanale Trans TV.

„Ferrari” komentuje przerwany live

Głos jako pierwszy zabrał Nowowiejski, który zapewnia, że został poproszony o pomoc i tyle dlatego zainterweniował. Na swoim Instagramie opublikował kilkuminutowy materiał, w którym wyjaśnia:

– Przyszła do mnie najpierw jedna, potem druga dziewczyna Tajka, która poprosiła mnie o pomoc. Co wy myślicie, że jak ich szukałem? Nie, obudzili mnie w środku nocy, poproszono mnie o pomoc, czy pomogę. Stanąłem w obronie… W pomocy moim znajomym, żeby to naprostować. Podbiła do mnie Tajka moja koleżanka, czy jej pomogę.

Teraz kibice dostali również komentarz ze strony „Ferrariego”. Podczas jednej z transmisji próbował wytłumaczyć swoje zachowanie, gdyż Internauci zarzucają mu, że wystraszył się wtargnięcia Nowowiejskiego i nawet nie zareagował. Wyjaśnił, że wtargnięcie do pokoju potraktował jako napad i instynktownie przybrał „mobilną” pozycję:

– Chyba logiczne, że trzeba kurwa wstać i być mobilnym, ocenić niczym pierdolony zwiadowca sytuację. Wstać, rozejrzeć się, co jest, jakie są wyjścia, którędy możesz spierdolić, czy masz coś, czym możesz się bronić, bo nie wiesz, ilu jest napastników, a zaznaczę, wiedziałem, że przyszło więcej osób. Nie wiedziałem w ilu, czy mają broń, czy mogą cię zabić.

– Z mojej perspektywy czy byłem przestraszony? Uważam, że byłem bardziej zszokowany. Czy miałem ochotę walczyć z tym gościem? Nie miałem ochoty. Nie będę walczył z nikim, kto mnie zaatakuje, ponieważ ja walczę w oktagonie, za pieniądze. Wbrew pozorom jestem inteligentnym gościem, dlatego się wycofałem. Nikt mnie nie uderzył.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
32
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO