(VIDEO) Wrzosek o postawie Szeligi: „Liść wypędził z niego demony. Na szczęście trafił na Kubiszyna, który jest wzorem i świetnym sportowcem”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 8 stycznia 2023, 10:35
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek po wczorajszej konferencji wypowiedział się na temat przemiany przeciwnika i jego współpracy z Mateuszem Kubiszynem.

„Szeli” przez wielu jest znany ze swoich kontrowersyjnych zachowań np. na konferencjach. Atakował m.in. Natana Marconia, „Frania”, czy wielokrotnie wdawał się w awantury, m.in. przed walką z Normanem Parke, kiedy to duża krytyka spadła na niego za wyrzucenie jedzenia przeciwnikowi.

W ostatnim czasie jednak zmienił swoje podejście. Tym razem mimo konfrontacji z Natanem i Wrzoskiem, nie dał się sprowokować i zachował spokój na konferencji.

Wrzosek o współpracy Szeligi z Kubiszynem

W wywiadzie dla fansportu.pl Wrzosek przyznał, że jego zdaniem to zasługa Denisa Załeckiego, który uderzył zawodnika FAME na jednej z gal. Przyznał jednak, że współpraca z Mateuszem Kubiszynem wychodzi freak fighterowi na dobre, gdyż „Don Diego” to prawdziwy sportowiec i wzór do naśladowania:

– Mam nadzieję, że ta zmiana jest prawdziwa i liść naprawdę wypędził tego demona z niego. Piotrek przed chwilą sam to powiedział, że on jest bardzo podatny na wpływy. Zadawał się z chłopakami z osiedla, zaczął być gangsterem, chłopakiem z osiedla, sztywne zasady, nie wiesz, co to znaczy prucie się do dobrych ludzi.

– Na szczęście trafił na Mateusza Kubiszyna, który jest super wzorem, świetnym sportowcem, fajnym gościem. (…) Mam nadzieję, że nie trafi kiedyś w ręce ludzi, którzy będą chcieli go wykorzystać, tę jego naiwną naturę tego małego Piotra i go wykorzystają do niecnych celów.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO